Emka

Tani dom w spokojnym, cichym miejscu -DS-5548

SPRZEDAŻ
Price

CENA
439 000 zł

Tani dom w spokojnym, cichym miejscu -DS-5548

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Dobrcz, Wudzyn

Area

POWIERZCHNIA
110.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1718996405
Address

ADRES
Dobrcz, Wudzyn

Area

POWIERZCHNIA
110.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis

Szukasz taniego domu w spokojnej miejscowości? To miejsce może być idealne dla Ciebie!! Dojazd drogą asfaltową, blisko lasu i sklepów, bardzo dobry dojazd do Bydgoszczy.

Zapraszam, dom na sprzedaż pod Bydgoszczą, miejscowość Wudzyn, w powiecie bydgoskim, gmina Dobrcz.

Kupujący nie płaci prowizji dla biura!! Żadnych dodatkowych kosztów, 0% prowizji!


Zacznijmy od lokalizacji...

Wudzyn, malownicza wieś w województwie kujawsko-pomorskim, położona w gminie Dobrcz, oferuje wiele atrakcyjnych zalet wynikających z jej lokalizacji. Oto główne atuty mieszkania w Wudzynie:

 • Bliskość lasów i jezior: Wudzyn otoczony jest lasami i znajduje się w pobliżu Zalewu Koronowskiego. To idealne miejsce dla miłośników przyrody, spacerów, wędkowania i innych form rekreacji na świeżym powietrzu.
 • Cisza i spokój: Wiejski charakter Wudzyna sprzyja spokojnemu trybowi życia, z dala od zgiełku dużych miast, co jest idealne dla osób szukających relaksu i odpoczynku.
 • Bliskość Bydgoszczy: Wudzyn jest dogodnie położony w odległości około 25 km od Bydgoszczy, co ułatwia dojazd do większego miasta w celach zawodowych, edukacyjnych czy rozrywkowych.
 • Dostęp do dróg: Wudzyn leży niedaleko drogi ekspresowej  S5, co zapewnia wygodne połączenia komunikacyjne z innymi miejscowościami.
 • Turystyka i sport: Wudzyn oferuje liczne możliwości aktywnego spędzania czasu, w tym szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe, trasy do nordic walking oraz miejsca do uprawiania sportów wodnych na pobliskich jeziorach.
 • Podstawowe usługi: W Wudzynie znajdują się podstawowe sklepy, szkoły, przychodnia zdrowia i inne niezbędne usługi, co zapewnia wygodę codziennego życia.
 • Transport publiczny: Dostępność komunikacji publicznej, w tym autobusów, ułatwia poruszanie się pomiędzy Wudzynem a okolicznymi miejscowościami.

7. Walory środowiskowe

 • Czyste powietrze: Brak przemysłu i bliskość natury zapewniają czyste powietrze, co sprzyja zdrowiu i dobremu samopoczuciu mieszkańców.
 • Placówki oświatowe: Dostępność lokalnych szkół zapewnia dzieciom edukację na miejscu, co ułatwia codzienne życie rodzinne.

Mieszkanie w Wudzynie to świetna opcja dla osób ceniących spokojne życie w otoczeniu przyrody, z dogodnym dostępem do większych miast i pełną gamą możliwości rekreacyjnych oraz podstawowych usługDom...
Zbudowany w technologii murowanej w 1976r. Grube ściany z dylatacją powietrzną wewnątrz. Dach pokryty papą termozgrzewalną.  Powierzchnia użytkowa domu ok 110 m2. Do tego dochodzi piwnica pod całym domem, a w niej kotłownia i kilka pomieszczeń gospodarczych. 


Parter domu składa się z:
- dwóch pokoi: ok 16 i 13m2
- kuchni, 12 m2,   
- łazienki 4m2
- pomieszczenia gospodarczego
- przedpokoju
- werandy

Piętro:
- trzy pokoje: 16,13 i 12m2 (z jednego z pokoi można urządzić kuchnie - wyprowadzone piony)
- łazienka 7,5m2, 
 

Ogrzewanie - piec węglowy, grzejniki żeliwne oraz panelowe 

Kanalizacja - zbiornik bezodpływowy, woda- miejska. 

Okna- częściowo wymienione na PCV

Światłowód - na ulicy, bezpośrednio przed budynkiemOgród i działka...
Działka ma powierzchnie 740m2. Oprócz domu, na działce znajduje się murowane pomieszczenie gospodarcze o powierzchni ok 45m2.  
W ogrodzie znajdziemy kilka miejsc do wypoczynku pod okazałymi drzewami owocowymi. Cały teren obsadzony jest licznymi krzewami ozdobnymi oraz kwiatami. 
 

Jeśli szukasz taniego domu do urządzenia według własnych oczekiwań, w spokojnej lokalizacji zadzwoń do mnie! 

Serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym!
POLECAM
Tomasz Niewiński
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
tel. 609 222 966

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 110
powierzchnia działki 740
kanalizacja szambo
woda tak miejska
gaz w ulicy
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
okna częściowo wymienione
ilość lazienek 2
ilość pokoi 5
garaż wolnostojący
podpiwniczenie tak
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu papa termozgrzewalna
materiał konstrukcyjny beton komórkowy
rok budowy 1976
stan budynku do remontu
ogrodzenie działki ogrodzona

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1718996405

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Dobrcz
Zamkowa
53.324518
18.0779
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
 2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
 3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
 4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
 5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
 6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
 7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
 8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta