Emka

Nowe Domki Bory Tucholskie jezioro, las, natura-DS-5434

SPRZEDAŻ
Price

CENA
179 000 zł

Nowe Domki Bory Tucholskie jezioro, las, natura-DS-5434

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Jeżewo, Pięćmorgi

Area

POWIERZCHNIA
61.0 m²

Rooms

POKOJE
3

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1719003613
Address

ADRES
Jeżewo, Pięćmorgi

Area

POWIERZCHNIA
61.0 m²

Rooms

POKOJE
3

Opis

Cena promocyjna jednego z domków 179 000zł!

Szukasz miejsca do idealnego. niezaburzonego relaksu? Cenisz spokój, ciszę, naturę, bezpieczeństwo i piękne widoki? Zapraszam na prezentacje! 


Na sprzedaż "kawałek" natury Borów Tucholskich...

Pięćmorgi to spokojna i malownicza wieś w powiecie świeckim. W promieniu 1 km znajdują się dwa jeziora. Wszystko otoczone jest dziewiczymi lasami z mnóstwem zwierzyny. Znalezienie siedliska bobrów, spotkanie sarny czy jelenia to codzienność spacerów po tej pięknej okolicy.

Tereny w najbliższym otoczeniu nieruchomości to obszar Natura 2000.

Miejsce, mimo że przepięknie ciche i spokojne, jest bardzo dobrze skomunikowane dzięki położeniu 12km od węzła autostrady A1 Warlubie. 
z Warszawy czas podróży to 3h 15 minut
z Łodzi 2h 40 minut
z Poznania 2h 19 minut
z Trójmiasta 1h 9 minut
z Bydgoszcz 1h
z Torunia 1h

Możesz wybrać dla siebie jeden z czterech, gotowych domków (z planowanych sześciu). Powierzchnia każdego z nich to ok 60m2.

Możliwość zakupu domku w stanie surowym, deweloperskim lub pod klucz!!

Parter to salon z aneksem kuchenny (ok 22m2), sypialnia (ok 11m2), łazienka (ok 5m2). Do dyspozycji jest też antresola, idealna na sypialnie (ok 16m2 po podłodze).Dodatkowo 18 m2 zadaszonego tarasu przed domkiem. 

Sam budynek wykonany jest z materiałów wysokiej jakości. Każdy domek posadowiony jest na zbrojonej płycie fundamentowej. Podłoga zaizolowana keramzytem, pokryta płytą OSB oraz panelem podłogowym. Ściany budynku wykonane z balika 45 na wpusty i skręcany. Dach ocieplony wełną mineralną (15cm). Pokryty papą i dodatkowo blachodachówką. Zamontowane rynny wraz z drenażem do odprowadzenia wody opadowej.

Wszystkie elementy drewniane wykonane zostały z drewna sosny syberyjskiej- bardzo twarde i trwałe drewno. Od zewnątrz zaimpregnowane. Wykonana została instalacja elektryczna, wodna oraz kanalizacyjna. 

Do każdego domku przynależy ok 550m2 ogrodzonej działki. 

W razie pytań jestem do dyspozycji. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Klucze w biurze! 

Właściciel oferuje możliwość zakupu nieruchomości w systemie ratalnym! 

POLECAM
Tomasz Niewiński
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
tel. 609 222 966
Emka Nieruchomości 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 61
powierzchnia działki 3291
kanalizacja szambo
woda tak miejska
gaz brak
ogrzewanie własne elektryczne
prad tak
okna nowe drewniane
ilość pokoi 3
podpiwniczenie nie
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny drewno
rok budowy 2022
stan budynku wykończony
ukształtowanie działki płaska
ogrodzenie działki drewniane
taras taras duży

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1719003613

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Jeżewo
53.559267
18.52013
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta