Emka

Kamienica blisko Dużego Rynku Świecie inwestycja-KS-5435

SPRZEDAŻ
Price

CENA
997 000 zł

Kamienica blisko Dużego Rynku Świecie inwestycja-KS-5435

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Świecie m., Duży Rynek, 10 Lutego

Area

POWIERZCHNIA
600.0 m²

Rooms

POKOJE
10

OPIEKUN OFERTY

Tomasz_Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1686900465
Address

ADRES
Świecie m., Duży Rynek, 10 Lutego

Area

POWIERZCHNIA
600.0 m²

Rooms

POKOJE
10

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa o powierzchni 592m2 przy ul. 10 lutego 14 w Świeciu. 

Działka zabudowana jest kamienicą z 1900r. Na parterze znajdują się dwa lokale usługowo-handlowe. Na jeden z lokali podpisana jest umowa franczyzowa z dużą siecią, który generuje comiesięczny przychód.

Na piętrze kamienicy znajduję się trzy lokale mieszkalne o powierzchni w sumie ok 140m2. Dodatkowo powierzchnie wspólne ok 15m2. 

Budynek jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Kilkanaście lat temu przeszedł gruntowny remont polegający min na wymianie wszystkich instalacji, stolarki okiennej, odświeżeniu elewacji zewnętrznej. 


Na dziedzińcu kamienicy znajdują się częściowo wybudowane lokale z przeznaczeniem pod gabinety lekarskie, sklepy, punkty usługowe lub mieszkania. Powierzchnia dziedzińca to ok 350m2 powierzchni użytkowej do zagospodarowania według pomysłu nowego inwestora. 

POLECAM
Tomasz Niewiński
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
tel. 609 222 966
Emka Nieruchomości 

Informacje ogólne

powierzchnia całkowita 600
powierzchnia działki 592
woda tak miejska
gaz tak miejski
ogrzewanie gazowy piec dwufunkcyjny
internet tak
telefon tak
ilość pokoi 10
wysokość pomieszczeń 0
rok budowy 1900
alarm tak
ogrodzenie tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1686900465

Tomasz_Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Świecie m.
10 Lutego
53.40803
18.45069
0
6
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta