Emka

Dom przy lesie, wśród pól, łąk z dobrą komunikacją-DS-5481

SPRZEDAŻ
Price

CENA
489 000 zł

Dom przy lesie, wśród pól, łąk z dobrą komunikacją-DS-5481

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Dąbrowa Chełmińska, Otowice

Area

POWIERZCHNIA
160.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1695942005
Address

ADRES
Dąbrowa Chełmińska, Otowice

Area

POWIERZCHNIA
160.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis

REZERWACJA!!

Szukasz spokojnego, sielskiego otoczenia? Z okna chcesz widzieć, las, łąki i pola uprawne? Nie musisz szukać dalej! 


Zapraszam na prezentację domu na sprzedaż w Otowicach, gmina Dąbrowa Chełmińska, powiat bydgoski. 

Kupując ten dom nie ponosisz dodatkowych kosztów biura nieruchomości! 0% prowizji od kupującego. 

Lokalizacja

15 km do granic Bydgoszczy, 30 km od Torunia. Dojazd drogą asfaltową pod sam dom. Komunikacja miejska 500m od domu, autobus szkolny pod domem! Dokładna lokalizacja została zaznaczona na mapie. 
W najbliższym otoczeniu pola uprawne, lasy, łąki i pojedyncze zabudowania. Przestrzeń, prywatność i piękne widoki gwarantowane. 

Dom
Budynek został wybudowany na przełomie lat 80 i 90. Dom z zewnątrz w tradycyjnym, jak na tamte czasy, układzie - parter, piętro bez skosów oraz płaski dach. 

Na parterze znajdziemy: Salon z przejściem do kuchni (salon 25m2, kuchnia 10m2), spiżarnię, łazienkę, pralnie, kotłownie oraz jedną sypialnie (ok 7m2).
Na piętrze znajdziemy: 3 przestronne sypialnie (17, 15 i 10m2) - jedna z dużą garderobą, łazienkę, oddzielne wc oraz drugą kuchnie (ok 11m2), która może być także kolejnym pokojem. 

Układ domu idealny zarówno dla jednej, jak i dla dwóch rodzin. Możliwość całkowitego oddzielenia parteru od piętra, istnieją dwa oddzielne wejścia. 

Kilka lat temu dom został gruntownie wyremontowany. Wymieniono piec oraz całą instalacje centralnego ogrzewania, a także wszystkie okna w domu. Wyremontowane zostały obie łazienki, w większości domu położone zostały gładzie gipsowe. Rok temu wyremontowany został także dach. 

Budynek został docieplony styropianem. Ściany trójwarstwowe, tzn. cegła - izolacja wewnętrzna - cegła. 
Ogrzewanie - piec tzw. "na wszystko". Woda gminna, Kanalizacja - szambo. 

Działka
Do dyspozycji mamy działkę o powierzchni 1164m2. W całości ogrodzona nową siatką. Położona bezpośrednio przy asfaltowej drodze gminnej, bardzo mało uczęszczanej. Na działce znajduję się także drugi, murowany budynek. Wcześniej wykorzystywany jak dom mieszkalny, teraz pełni funkcję pomieszczenia gospodarczego z możliwością przerobienia na garaż. 

Kwestie prawne
Dom bez jakichkolwiek obciążeń czy długów (Księga Wieczysta czysta, bez problematycznych wpisów). Nieruchomość dostępna do przekazania w kilka tygodni od Twojej decyzji o zakupie! 

Jeśli szukasz domu w dobrej cenie, spokojnym miejscu i co najważniejsze: nie wymagającego dużych nakładów i remontów to serdecznie zapraszam do zakupu.

POLECAM
Tomasz Niewiński
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
tel. 609 222 966
Emka Nieruchomości 

 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 160
powierzchnia działki 1164
powierzchnia użytkowa 130
instalacje wymienione
kanalizacja szambo
woda tak miejska
gaz brak
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
okna nowe pcv
dojazd asfalt
otoczenie las
ilość balkonów 2
ilość pokoi 5
garaż wolnostojący
podpiwniczenie tak
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu papa termozgrzewalna
materiał konstrukcyjny cegła pełna
rok budowy 1987
stan budynku do zamieszkania
ukształtowanie działki płaska
ogrodzenie działki siatka
balkon duży

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1695942005

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Dąbrowa Chełmińska
53.18075
18.3419
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta