Emka

Dom Nowogród. Praktyczny domek nad jeziorem-DS-5374

SPRZEDAŻ
Price

CENA
499 000 zł

Dom Nowogród. Praktyczny domek nad jeziorem-DS-5374

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Golub-Dobrzyń, Nowogród

Area

POWIERZCHNIA
90.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Marek_Niewiński2 Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1686900466
Address

ADRES
Golub-Dobrzyń, Nowogród

Area

POWIERZCHNIA
90.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis
 

Jeśli szukasz niewielkiego domu i zależy Ci na pełnej prywatności, naturalnym otoczeniu i przede wszystkim lubisz ciszę i spokój, to mam dla Ciebie nieruchomość, która z pewnością Cię zainteresuje :)

Lokalizacja:
Dom znajduję się w małej miejscowości Nowogród, położonej zaledwie 5 km od Golubia-Dobrzynia. Dokładny adres to Nowogród 58A (miejsce wskazane na mapie na dole ogłoszenia). To miejsce jest idealne dla każdego, kto pragnie odpocząć od zgiełku miasta. Będąc tutaj można w spokoju i ciszy wypocząć. Mając przy tym pełną prywatność, ponieważ samo położenie domu i otaczającą go roślinność, w naturalny sposób oddzielają od sąsiednich zabudowań. 

Dom:
Dom został wybudowany w 1983 roku, a 8 lat temu przeszedł gruntowny remont. Powierzchnia użytkowa domu to ok 90 m2 (układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć). Jest to niewielki, praktyczny budynek, który sprawdzi się idealnie jako drugi dom wypoczynkowy, ale też jako miejsce stałego zamieszkania.

Szczegóły budynku:
- ściany budynku od wewnątrz pustak 24cm/ wełna mineralna 10cm/ cegła klinkierowa 12cm
- konstrukcja dachu drewniana, ocieplona wełną mineralną, pokryta blachą
- dom ogrzewany piecem na ekogroszek z podajnikiem. Woda ogrzewana piecem lub bojlerem elektrycznym.
- woda z sieci gminnej. Ścieki odprowadzane do przydomowej oczyszczalni.
- wszystkie instalacje wymienione na miedziane
- okna PCV z roletami zewnętrznymi

Działka:
Dom został wybudowany na praktycznej działce o powierzchni 1000 m2. Cały teren ogrodzony jest drewnianym płotem. Działka została tak zagospodarowana, aby współgrać z otaczającym ją lasem. Przy wjeździe na posesje znajdują dwa garaże, jeden murowany, drugi blaszany. 

Ten dom i jego lokalizacja ma jeszcze wiele atutów, których nie sposób opisać w ogłoszeniu. Dlatego serdecznie zapraszam Cię na prezentację, na której zdradzę Ci jeszcze więcej szczegółów i będziesz mógł lub mogła przekonać się czy ta nieruchomość jest tą idealną właśnie dla Ciebie. Zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982, a uzgodnimy dogodny termin spotkania. 

Marek Niewiński 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 90
powierzchnia działki 1000
powierzchnia użytkowa 90
cena m² powierzchni użytkowej 5544,4400
kształt działki prostokąt
instalacje wymienione
kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków
woda tak miejska
gaz brak
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
okna nowe pcv
ilość balkonów 1
ilość pokoi 5
garaż wolnostojący
podpiwniczenie nie
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu blacha
rok budowy 1983
stan budynku do zamieszkania
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki pochyła
stan prawny vir stanprawnydom 0
stan prawny gruntu własność
ogrodzenie tak
ogrodzenie działki drewniane
rolety antywłamaniowe tak
balkon duży

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1686900466

Marek_Niewiński2

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Golub-Dobrzyń
Nowogród
53.06377
19.0307
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta