Emka

Dom Bąkowo. Dom po remoncie i budynki gospodarcze-DS-5387

SPRZEDAŻ
Price

CENA
569 000 zł

Dom Bąkowo. Dom po remoncie i budynki gospodarcze-DS-5387

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Bąkowo, Bąkowo

Area

POWIERZCHNIA
200.0 m²

Rooms

POKOJE
3

OPIEKUN OFERTY

Marek_Niewiński2 Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1686900466
Address

ADRES
Bąkowo, Bąkowo

Area

POWIERZCHNIA
200.0 m²

Rooms

POKOJE
3

OpisSzukasz domu po remoncie? Zależy Ci na dużych budynkach gospodarczych? Jeśli tak, to czytaj dalej.
Chciałbym zaprezentować Ci dom, który poza funkcją mieszkalną, może stać się też świetnym miejscem do prowadzenia swojej firmy.


Lokalizacja:
Dom położony jest w miejscowości Bąkowo. Dokładny adres to ul. Bąkowo 51, 86-160 Bąkowo. Ogromnym atutem tego miejsca jest świetny dojazd do autostrady, czy do większych miast jak Grudziądz. Dojazd bezpośrednio do domu drogą asfaltową. 

Dom:
Powierzchnia całkowita to ok 200 m2. Powierzchnia na poddaszu liczona po podłodze. Dokładny układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć.
Obecnie w domu znajdują się 3 pokoje, natomiast istnieje możliwość zaadoptowania poddasza i uzyskania w ten sposób dodatkowych 2 przestronnych pokoi. Dodatkowo dom jest częściowo podpiwniczony.
Dom został wybudowany w latach 60, ale od 2010 roku przeszedł szereg remontów, dzięki którym obecnie jest w świetnym stanie i można się tutaj od razu wprowadzić. Remonty obejmowały miedzy innymi wymianę dachu, instalacji i okien, ocieplenie budynku, nową izolacje fundamentów i nową elewacje.

Szczegóły budynku:
- dom wybudowany z cegły, ocieplony 15 cm styropianu
- woda z sieci gminnej, ścieki odprowadzane do szamba
- ogrzewanie piecem na ekogroszek z podajnikiem (piec z 2017 roku)
- dach pokrywa blachodachówka 
- instalacje miedziane
- okna PCV

Budynki gospodarcze:
Obok domu znajduje się kilka przestronnych budynków gospodarczych. Największy o powierzchni ok 220 m2 plus poddasze. Drugi trochę mniejszy o powierzchni ok 100 m2 plus poddasze. Są tutaj też 3 garaże murowane i 2 blaszane.

Działka:
Dom i budynki znajdują się na przestronnej działce o powierzchni 4690 m2 (działka nr. 27/5). Teren wokół jest ogrodzony. Dodatkowo istnieje możliwość dokupienia sąsiedniej działki o powierzchni 5639 m2 (działka nr. 28/5)

Jeśli zainteresowała Cię ta nieruchomość, zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i będziemy mogli uzgodnić termin spotkania, na którym przekonasz się czy ta nieruchomość spełnia wszystkie Twoje wymagania. 

Marek Niewiński numer tel. 692 856 982

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 200
powierzchnia działki 4690
instalacje wymienione
kanalizacja szambo
woda tak miejska
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
okna nowe pcv
dojazd asfalt
ilość pokoi 3
garaż wolnostojący
podpiwniczenie czesciowe
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny cegła pełna
rok budowy 60
stan budynku do zamieszkania
zagospodarowanie działki zagospodarowana
pozwolenie na użytkowanie tak
stan prawny vir stanprawnydom 0
drzwi antywłamaniowe tak
ogrodzenie tak
ogrodzenie działki siatka
plac zabaw tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1686900466

Marek_Niewiński2

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Bąkowo
Bąkowo
53.5763
18.60752
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta