Emka
Rekrutujemy bcg

Chcesz być agentem nieruchomości?

Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Details img

Poznaj szczegóły

Zostań
agentem EMKI

Gdy zaczynasz z nami współpracę otrzymujesz niezbędne wsparcie menagera z wieloletnim doświadczeniem i dostajesz do ręki nowoczesne narzędzia sprzedaży.

Na początku otrzymujesz stały dodatek miesięczny

Najnowocześniejszy w Polsce system komunikacji z klientem - przy użyciu  Facebook Messenger

Promowanie ofert w  Facebook Ads, na Instagramie i Google Adwords

Organizujesz Dni Otwarte w pozyskanych nieruchomościach

Reklamujesz oferty na Facebook'u - przy pomocy specjalistów z centrali

Pracujesz w nowoczesnych pomieszczeniach biurowych, np.  Business Link

Znana marka biura (działamy od 2007 roku)

Świetnie wypozycjonowaną, nowoczesną stronę firmową biura

Specjalny system CRM do zarządzania ofertami i relacjami z klientami

Dostęp do bazy świeżych ofert prywatnych

Wiele portali reklamujących pozyskane oferty

Prowizja zależna od osiągniętej sprzedaży (50-80%)
Partner
EMKI

Status Partnera można uzyskać po określonym minimalnym czasie współpracy z biurem. W przypadku posiadanego doświadczenia zawodowego jest to możliwe także po wstępnej weryfikacji kandydata

Możliwość budowania zespołu Agentów i osiągania z tego tytułu wynagrodzenia

Możliwość nabycia udziałów w spółce zgodnie z aktualnymi zasadami programu  Dla inwestorów

Jeszcze wyższa prowizja na poziomie 80-100%!

Zainteresowany współpracą?

Nie czekaj dłużej

Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup