Emka

Bydgoszcz-Lokal-LW-5123

WYNAJEM
Price

CENA
2 100 zł

Bydgoszcz-Lokal-LW-5123

WYNAJEM
Address

ADRES
Bydgoszcz, Bocianowo

Area

POWIERZCHNIA
192.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Maciej Więczkowski Zadzwoń
Wi%c4%99czkowski?1600477210
Address

ADRES
Bydgoszcz, Bocianowo

Area

POWIERZCHNIA
192.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis

Oferuję Państwu lokal usługowy usytuowany przy ulicy Chocimskiej (blisko Gdańskiej), składający się z 5 osobnych pomieszczeń i dla każdego z nich jest przydzielona osobna łazienka z toaletą. Znajduje się on na 1 piętrze budynku z osobnym wejściem do niego od zewnątrz. Pomieszczenia są umeblowane i gotowe do wprowadzenia od zaraz z możliwością własnej aranżacji. 

Serdecznie zapraszam na prezentację

Patryk Waszkiewicz

Informacje ogólne

rodzaj budynku kamienica
rodzaj lokalu wielopoziomowy
powierzchnia całkowita 192
powierzchnia użytkowa 192
ogrzewanie brak
okna nowe pcv
dojazd droga utwardzona
mozliwosc parkowania tak
własny parking nie
komunikacja autobus miejski, tramwaj
wejście od ulicy
położenie lokalu spokojna ulica
otoczenie zabudowa śródmiejska
ilość pokoi 5
ilość wejsc 1
piętro 1p
wysokość pomieszczeń 0
stan lokalu do wprowadzenia
usytuowanie środkowe
przeznaczenie lokalu handlowo usługowy
winda nie

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Wi%c4%99czkowski?1600477210

Maciej Więczkowski

Tel. 793 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Bydgoszcz
53.1357
18.00865
1
3
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup