Emka

Sulnowo/ Świecie Dom + Budynek gospodarczy 400 m2-DS-4765

SPRZEDAŻ
Price

CENA
449 000 zł

Sulnowo/ Świecie Dom + Budynek gospodarczy 400 m2-DS-4765

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Świecie m.

Area

POWIERZCHNIA
190.0 m²

Rooms

POKOJE
6

OPIEKUN OFERTY

Krzysztof Młynarczyk Zadzwoń
M%c5%82ynarczyk?1558350009
Address

ADRES
Świecie m.

Area

POWIERZCHNIA
190.0 m²

Rooms

POKOJE
6

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest solidny dom wolno stojący, o powierzchni 190 m2, częściowo podpiwniczony, zbudowany w 1994 roku, oraz przynależny do niego spory budynek warsztatowy , z dwoma garażami o metrażu ok. 400 m2. Nieruchomości znajdują się w Sulnowie, zaledwie 2 kilometry od Świecia .

Działka o powierzchni 2000 m2. Ciekawa lokalizacja. Dogodny dojazd do centrum Świecia drogą asfaltową zajmuje nam zaledwie 10 minut. W bliskiej odległości ścieżka rowerowa, las i jezioro w Decznie. Przyjazna infrastruktura najbliższego terenu sprawia, że wszędzie przemieszczamy się szybko i sprawnie. 

Budynek w dobrym stanie technicznym. Właściciele zwłaszcza w ostatnim czasie sporo włożyli pracy i środków, aby dom funkcjonował bez zarzutów w najbliższych latach. W okresie 2016 - 2017 przeprowadzono gruntowne remonty i unowocześnienia.

PARTER          

- Na tym poziomie znajdują się : wiatrołap, korytarz,  2 pokoje / każdy po ok. 20 m2 /, obszerna kuchnia,  widna łazienka z wc oraz kotłownia wyposażona w piec ogólnego spalania z podajnikiem 

korytarz - ogrzewanie podłogowe, wymieniona terakota nowego typu, gładzie, wymieniona stolarka drzwiowa
pokoje   - panele, gładzie, 
kuchnia - ogrzewanie podłogowe, wymieniona terakota, nowa zabudowa meblowa pod wymiar wraz ze sprzętem AGD
łazienka - całkowicie w 100 % odnowiona, Nowa   - armatura,  wyposażenie tj.  wanna, kabina prysznicowa, meble, glazura i terakota, ogrzewanie podłogowe

PIĘTRO          

- Na tym poziomie znajdują się : klatka schodowa z korytarzem, oraz 4 pokoje / metraż od 12 do 18 m2 /
- W pokojach na podłogach panele, ściany w gładziach
- Klatka schodowa wykończona drewnem

Podczas remontu wymieniono również wieżbę  oraz poszycie dachu na blacho- dachówkę nowego typu. Zainstalowano baterie słoneczne  do grzania wody. Wymieniono wszystkie okna na PCV. 

Budynek warsztatowy, o pow. ok. 400 m2, z dwoma garażami i węzłem sanit. - socj. to niezaprzeczalnie dodatkowy atut tej oferty, zwłaszcza dla osób zainteresowanych prowadzeniem działalności związanej z usługami lub handlem. 
 
OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ, dzięki czemu nie musimy ukrywać lokalizacji nieruchomości. Koszty pośrednictwa pokrywa strona sprzedająca. Więcej zdjęć na www.emkanieruchomości.pl
Polecam KM tel. 508 355 346

REZERWACJA. Umowa przedwstępna 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 190
powierzchnia działki 2000
kształt działki prostokąt
instalacje wymienione
kanalizacja tak
woda tak miejska
gaz w ulicy
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
docieplenie polistyren (styrodur)
okna nowe pcv
dojazd asfalt
otoczenie luźna zabudowa
ilość lazienek 1
ilość pokoi 6
garaż na dwa samochody
podpiwniczenie czesciowe
wysokość pomieszczeń 2,8000
typ elewacji baranek
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny beton komórkowy
rok budowy 1994
stan budynku do zamieszkania
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki pochyła
stan prawny wlasnosc
stan prawny dom wlasnosc
stan prawny gruntu własność
ogrodzenie działki betonowe
balkon loggia
nadaje się na biuro tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
M%c5%82ynarczyk?1558350009

Krzysztof Młynarczyk

Tel. 508 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Świecie m.
53.434187
18.44538
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie