Emka

Stara Rzeka. 3 domy położone nad rzeką-DS-5370

SPRZEDAŻ
Price

CENA
2 900 000 zł

Stara Rzeka. 3 domy położone nad rzeką-DS-5370

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Stara Rzeka, Stara Rzeka

Area

POWIERZCHNIA
390.0 m²

Rooms

POKOJE
17

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1653030004
Address

ADRES
Stara Rzeka, Stara Rzeka

Area

POWIERZCHNIA
390.0 m²

Rooms

POKOJE
17

Opis

Masz dużą rodzine i szukacie swojego idealnego miejsca na ziemi, a może interesuje Cię nieruchomość, która będzie doskonałą inwestycją, w czasach rosnącej inflacji? W obu tych przypadkach, czytaj dalej. Takie nieruchomości jak ta, pojawiają się na rynku niezwykle rzadko, dlatego tym bardziej mam przyjemność przedstawić Ci domy w Starej Rzece.

Lokalizacja:
Dokładny adres to Stara Rzeka 23, 86-150 Stara Rzeka (dokładna lokalizacja wskazana na mapie). Nieruchomość położona jest nad rzeką Wdą, na obszarze Wdeckiego Parku Krajobrazowego. O tych terenach można by napisać kilka książek, ale pozwól, że po prostu spytam. Czy położenie w sercu jednego z największych kompleksów leśnych w Polsce, mnóstwo pięknych jezior, rzek i widoki o jakich większość osób marzy, są dla Ciebie czymś ciekawym? Jeśli tak, to, to miejsce na pewno Ci się spodoba.

Domy: 
Na terenie nieruchomości znajdują się 3 domy. Dwa bliźniaki oraz jeden wolnostojący.
Domy 1 i 2 to piętrowe domy bliźniacze, każdy o powierzchni całkowitej ok 150m2. W każdym znajduję się po 6 pokoi, kuchnia oraz 2 łazienki. Oba domy powstały z cegły ceramicznej. Z biegiem lat przeszły wiele renowacji. Obecnie są w bardzo dobrym stanie i można się tutaj od razu wprowadzić lub rozpocząć wynajem. Domy posiadają ogrzewanie elektryczne i kominkowe. Dużym plusem są też 2 przestronne tarasy z widokiem na rzekę. 

Dom 3 o powierzchni całkowitej ok 90 m2. Przestrzeń ta została podzielona na 5 pokoi, kuchnia oraz 2 łazienki. Dom wybudowano z silikatu. Zastosowano ogrzewanie elektryczne i kominkowe.

Do wszystkich domów doprowadzona jest woda z własnego źródła, a ścieki odprowadzane są do przydomowych oczyszczalni (każdy dom ma swoją oczyszczalnie).

Atuty:
- Piękny i zagospodarowany teren. Budynki powstały na dużej działce o powierzchni 8843 m2. Cały teren jest zagospodarowany. Znajduję się tutaj mnóstwo nasadzeń oraz wiele drzew, dzięki którym działka świetnie komponuję się z pobliskim lasem. Cały teren jest ogrodzony i oświetlony. Rozprowadzono tutaj podziemną instalację elektryczną oraz system podlewania. 
- Dochodowa inwestycja. Obecni właściciele od lat prowadzą tutaj gospodarstwo agroturystyczne. Jest to bardzo dobrze znane miejsce z mnóstwem stałych gości. Dodatkowo sama lokalizacja daje niezliczone możliwości dodatkowego zarobku, dzięki czemu sam wynajem domów może stanowić tylko część z dochodów.  
- Tutaj nie da się nudzić. Teren wokół domów został tak zagospodarowany, aby oferować atrakcje niezależnie od pogodny. Znajdują się tutaj m.in. odkryty basen, boisko do siatkówki i koszykówki, plac zabaw, miejsca na grilla i ognisko, wędzarnia, pomost nad rzeką, a to tylko część z atrakcji jakie oferuje to miejsce.

Ta nieruchomość to bez wątpienia jedna z najciekawszych ofert na obecnym rynku, ale nie sposób opisać wszystkich jej atutów w jednym ogłoszeniu. Dlatego serdecznie zapraszam Cię na prezentacje na której zdradzę Ci jeszcze więcej szczegółów. Zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982, a uzgodnimy dogodny termin prezentacji i odpowiem na wszystkie Twoje pytania. 
 

Informacje ogólne

powierzchnia całkowita 390
powierzchnia działki 8843
kształt działki prostokąt
kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków
woda tak własna
gaz brak
prad tak
dojazd droga polna
otoczenie las
ilość pokoi 17
wysokość pomieszczeń 0
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki pochyła
stan prawny vir stanprawnydom 0
stan prawny gruntu własność
ogrodzenie tak
plac zabaw tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1653030004

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Stara Rzeka
Stara Rzeka
53.64884
18.30542
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta