Emka

REZERWACJA!-DS-4994

SPRZEDAŻ
Price

CENA
394 000 zł

REZERWACJA!-DS-4994

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Godziszewo, Święta Góra

Area

POWIERZCHNIA
232.0 m²

Rooms

POKOJE
7

OPIEKUN OFERTY

Krystian Sukiennik Zadzwoń
Sukiennik?1594022407
Address

ADRES
Godziszewo, Święta Góra

Area

POWIERZCHNIA
232.0 m²

Rooms

POKOJE
7

Opis

Ogłoszenie nieaktualne!


Przedstawiam Państwu dom zlokalizowany 32 km od centrum Gdańska w miejscowości Godziszewo.
 
Dojazd samochodem do centrum Gdańska zajmuje około 25 min, autobusem około 45 minut!

Okolica jest malownicza, cicha i spokojna. W bliskim sąsiedztwie znajduje się jezioro Godziszewskie wraz z kąpieliskiem. Wokół mnóstwo zielonych terenów. Okolica zabudowana w nowym budownictwie. 
Dom oddany do zamieszkania w 2008 roku. 

Działka posiada 1183m2. Na jej terenie znajduje się dom, garaż na dwa samochody oraz altana z zadaszeniem. Na całości rośnie wyrównany trawnik wraz z ozdobnymi drzewkami. Teren jest suchy. 

Dom został wybudowany przez norweską firmę budowlaną w oparciu o projekt kanadyjski - konstrukcja szkieletowa. Jego przewaga nad domem murowanym:
- mniejsze opłaty eksploatacyjne. Ogrzewanie w sezonie zimowym wynosi ok.220-230 zł. Brak dynamicznego podnoszenia temperatury,
- drewno, jako surowiec naturalny stwarza niepowtarzalny mikroklimat, trudny do uzyskania w standardowej technologii. Dzięki ogrzewaniu podłogowemu nie ma cyrkulacji ciepła, co z kolei nie wznieca kurzu i sprawia, że powietrze jest czystsze,
- Płyta fundamentowa ma właściwości hydroizolacyjne i ryzyko zawilgocenia jest bardzo niskie,
- świetne wytłumienie pomiędzy pokojami dzięki zastosowaniu wełny mineralnej pomiędzy dwiema płytami fermacell. 
- z racji użytych materiałów energooszczędnych i ekologicznych domy o konstrukcji szkieletowej są najczęściej stawianymi konstrukcjami w Skandynawii i Kanadzie,
- dzięki ścianom działowym dom można wewnątrz modyfikować bez narażania ścian nośnych. Jedyną ścianą, która nie może zostać wyburzona jest ta pomiędzy kuchnią i pokojem dziennym przez komin.

Dom składa się z dwóch kondygnacji. Dolna kondygnacja posiada 105m2 powierzchni użytkowej i jest w pełni wykończona pod klucz. Górna kondygnacja o powierzchni użytkowej około 70m2 (105m2 po podłogach) wymaga wykończenia (podłogi, wycieplenie i podprowadzenie ogrzewania).
Dom jest zbudowany z wysokiej klasy materiałów. Wszędzie jest sucho i brak wilgoci. Dach zbudowany z grubych krokwi, wyłożony betonową dachówką. 
Dolna kondygnacja składa się z 4 pokoi, w tym 3 sypialni i ogromnego pokoju dziennego 39m2 z wyjściem na taras ogrodowy (zadaszony). Łazienka w nowoczesnym wykończeniu wraz z WC. Kuchnia znajduje się pomiędzy przedpokojem i wejściem od frontu budynku. Wejścia do domu są trzy - pierwsze od frontu budynku, drugie od garażu i trzecie z pokoju dziennego. Dolna kondygnacja nie wymaga nakładów w postaci remontu, jest w świetnym stanie wizualnym i technicznym. Na górną kondygnację wychodzi się od strony kuchni i miejsca grzewczego. Projekt obejmuje 3 pokoje o metrażach 20,89m2, 16,63m2 oraz 17,03m2, korytarz o powierzchni 6,49m2, łazienka 5,63m2 oraz garderoba 4,62m2. Mowa tutaj oczywiście o powierzchni użytkowej. 
Ogrzewanie piecem opałowym. Woda ciepła jest z dużego boilera umieszczonego na drugiej kondygnacji.
Obecny projekt zakłada wyjście na górny poziom z pokoju dziennego i bez problemu do takiego wyjścia można powrócić. 

Elewacja domu jest w doskonałym stanie. W okresie zimowym dom jest bardzo ciepły za sprawą grubej izolacji - 23cm styropianu. Na dolnej kondygnacji jest ogrzewanie podłogowe, dodatkowo w pokojach są zainstalowane grzejniki (praktycznie nieużywane).

Księga wieczysta wolna jest od obciążeń i ograniczeń. Odbiór budowy domu jest gotowy wraz z pełną dokumentacją wszystkich przeprowadzonych prac. 

W najbliższym czasie będą wykonywane prace przyłączeniowe gazu oraz kanalizacji do osiedla. Obecnie jest przeprowadzany remont drogi prowadzącej do Gdańska, co podniesie przepustowość na odcinku. 

Jeśli szukają Państwo domu pod Gdańskiem w dobrej cenie, ciszy i spokoju ta oferta jest idealna. 

Zapraszam do prezentacji,
Krystian Sukiennik,
tel. 537476269

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 232
powierzchnia działki 1183
powierzchnia taras balkon 15
powierzchnia użytkowa 164,1300
cena m² powierzchni użytkowej 2400,5400
instalacje wymienione
kanalizacja tak
woda tak ciepła junkers
gaz tak miejski
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
docieplenie polistyren (styrodur)
okna nowe pcv
internet tak
telefon tak
tv kablowa tak
dojazd droga utwardzona
komunikacja autobus podmiejski
otoczenie luźna zabudowa
ilość lazienek 1
ilość pokoi 7
ilość przedpokoi 2
ilość sypialni 6
ilość wc 1
garaż na dwa samochody
podpiwniczenie tak
wysokość pomieszczeń 0
typ elewacji baranek
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny mieszany
rok budowy 2008
stan wybudowania pod klucz
stan budynku do zamieszkania
zagospodarowanie działki zagospodarowana
pozwolenie na użytkowanie tak
stan prawny własność
stan prawny dom wlasnosc
stan prawny gruntu własność
drzwi antywłamaniowe tak
ogrodzenie tak
ogrodzenie działki siatka
taras taras duży
balkon taras
plac zabaw tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Sukiennik?1594022407

Krystian Sukiennik

Tel. 537 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Godziszewo
Święta Góra
54.095068
18.55572
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup