Emka
Laureat Plebiscytu Orły Nieruchomości 🏆

Przestronna willa w Dolnej Grupie-DS-5318

SPRZEDAŻ
Price

CENA
1 490 000 zł

Przestronna willa w Dolnej Grupie-DS-5318

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Dolna Grupa, Prosta

Area

POWIERZCHNIA
431.0 m²

Rooms

POKOJE
8

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1656651610
Address

ADRES
Dolna Grupa, Prosta

Area

POWIERZCHNIA
431.0 m²

Rooms

POKOJE
8

Opis

Szukasz domu dla siebie i swoich bliskich, ale standardowe 100-150 m2 to dla Was zdecydowanie za mało?
Jeśli zależy Ci na tym, aby dom nie był tylko pomieszczeniami do spania, ale przede wszystkim miejscem pełnym atrakcji, możliwości i ogromnej, niczym nieskrępowanej prywatności, to czytaj dalej, możliwe, że to właśnie będzie Twój idealny dom.


Lokalizacja:

Dokładne położenie domu to ul. Prosta 1, 86-134 Dolna Grupa. Ta lokalizacja jest świetna, jeśli zależy Ci na pięknych, naturalnych terenach, a jednocześnie nie chcesz rezygnować z tego co oferuję większe miasto. Dodatkowym plusem jest połączenie z autostradą. Do wjazdu w Nowych Marzach jest stąd zaledwie 5 km, co bardzo ułatwi i przyspieszy podróże po Polsce.

Dom:
Powiedzenie, że ta nieruchomość jest jedyna w swoim rodzaju, w tym przypadku będzie w 100% prawdziwe. Dom został wybudowany na podstawie indywidualnie stworzonego projektu. Jego powierzchnia użytkowa to 431 m2. Przestrzeń ta została tak zaprojektowana, aby w komfortowy sposób mogła z niej korzystać nawet wielodzietna rodzina. Układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć. 

Szczegóły budynku:
- dom oddany do użytku w 1998 roku
- wybudowany z cegły kratówki (ściany zewnętrzne składają się z dwóch warstw cegieł i styropianu pomiędzy nimi). Dodatkowo część budynku została pokryta licówką imitującą czerwoną cegłę.
- dach pokryty dachówką betonową z podwójną powłoką akrylową. Ocieplony wełną mineralną o grubości 15 cm.
- okna PCV
- kanalizacja gminna
- dodatkowe własne ujęcie wody ze studni głębinowej
- ogrzewany piecem na gaz propan-butan (zbiornik jest zakopany zaraz przy granicy działki, od strony drogi). Dodatkowo znajdują się tutaj dwa kominki. Jeden w salonie, a drugi w gabinecie z rozprowadzeniem ciepła do pokoi. 
- w bryle budynku znajdują się dwa garaże dwustanowiskowe

Działka:
Jednym z największych atutów tej nieruchomości jest przestronna działka o powierzchni 4094 m2. Cały teren jest pięknie zagospodarowany i otoczony z każdej strony dużymi, kilkunastoletnimi drzewami, które dają ogromne poczucie prywatności. Dodatkowo budynek został tak umiejscowiony, aby oddzielić część wypoczynkową od ulicy. Od strony drogi znajduję się otwarty teren, który można wykorzystać jako miejsce do gry w piłkę, własną łąkę kwiatową lub nawet na wybudowanie kortu tenisowego. Tak na prawdę ograniczeniem jest tutaj tylko wyobraźnia, ponieważ taki metraż daje właściwie nieograniczone możliwości. 

Większość osób podczas swojego wolnego czasu czy dłuższego urlopu, opuszcza swój dom i udaje się w "ciekawsze" miejsce, a co gdybym Ci powiedział, że od teraz nie musisz szukać takiego miejsca, bo może nim być właśnie ten dom.
Metraż tej nieruchomości i przestronna działka oferują mnóstwo możliwości wykorzystania wolnego czasu. Mógłbym wymienić całą dłuuugą listę, ale pozwól, że teraz zdradzę Ci tylko część z tego co Cię tutaj czeka: sala bilardowa, sauna, pokój kinowy, miejsce do grania w koszykówkę ...
To tylko część z możliwości jakie oferuje ta nieruchomość, jeśli chcesz sprawdzić co jeszcze kryje w sobie ten dom, to zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i będziemy mogli uzgodnić dogodny termin spotkania, na którym przekonasz się czy ten dom jest idealny właśnie dla Ciebie.

Marek Niewiński numer tel. 692 856 982

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 431,1000
powierzchnia działki 4094
kształt działki kwadrat
kanalizacja tak
woda tak miejska
ogrzewanie własne gazowe
prad tak
otoczenie działki zabudowane
ilość balkonów 2
ilość pokoi 8
garaż w budynku
podpiwniczenie tak
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu dachówka betonowa
materiał konstrukcyjny cegła kratówka
rok budowy 1998
stan budynku do zamieszkania
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki płaska
stan prawny vir stanprawnydom 0
stan prawny gruntu własność

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1656651610

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Dolna Grupa
Prosta
53.49049
18.67631
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta