Emka

Piękna rezydencja w lesie! Koło Bydgoszczy-DS-4848

SPRZEDAŻ
Price

CENA
659 000 zł

Piękna rezydencja w lesie! Koło Bydgoszczy-DS-4848

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Gzin Dolny

Area

POWIERZCHNIA
183.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1594026005
Address

ADRES
Gzin Dolny

Area

POWIERZCHNIA
183.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis


Dom Bydgoszcz, Dom Gzin Dolny, Dom w lesie, Dom na wsi


Na sprzedaż dom marzeń! Otoczony lasem, ciszą, spokojem i świeżym powietrzem. Położony w miejscowości Gzin Dolny. Bardzo dobry dojazd do Bydgoszczy (30 min do centrum) oraz Torunia (40 min do centrum). W najbliższej okolicy wiele mniejszych miejscowości (Dąbrowa Chełmińska, Unisław), w których znajduję się wiele marketów, ośrodek zdrowia, szkoły, przedszkola. 

Dom położony na dużej działce o powierzchni ponad 12000m2! Daje to ogromne poczucie prywatności i mnóstwo przestrzeni do odpoczynku i relaksu. 

Działka w całości zagospodarowana. Przed domem duży podjazd zakończony "rondem" przed głównym wejściem, które nadaje fantastycznego charakteru całej posesji. Dodatkowo oprócz domu na działce znajduje się wolno stojący garaż z pomieszczeniem gospodarczym oraz zadaszona wiata na samochód. Dodatkowo wiele nasadzeń, drzew owocowych, krzewów. 

Dom o powierzchni użytkowej ok 160m2. 

Parter domu to 138m2. Składa się na to:
-salon z kominkiem, wyjściem na taras i otwartą kuchnią ze spiżarnią( całość ok 40m2
-3 sypialnie
-łazienka z duża wanną oraz prysznicem
-wc 
-garaż
-kotłownia
Piętro domu zagospodarowane jaka otwarta przestrzeń o powierzchni ok 45m2

Dom wybudowany i wykończony bardzo solidnie. Materiał z którego został wybudowany to Porotherm 44, dodatkowo cały budynek został docieplony styropianem. Dach kryty dachówką. Dbałość o każdy najmniejszy szczegół widać na każdym kroku. Nieruchomość nie wymaga nakładów finansowych! 

Oddany do użytku w 2006r. Ogrzewany kotłem olejowym oraz kominkiem z płaszczem wodnym. Woda gminna, Kanaliza: przydomowa oczyszczalnia ścieków. Cały teren jest monitorowany, zamontowany został także alarm. 

Ogromny atutem oferty jest położenie całej nieruchomości. Działka i samo miejsce jest idealne do życia w spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Otoczenie lasu zapewnia ciszę oraz kontakt z naturą. 

Nie sposób opisać wszystkich zalet tej nieruchomości. Porównując ofertę do innych na rynku... ta jest wyjątkowa. Ma coś w sobie i na pewno jeśli przyjedziesz na miejsce poczujesz ten wyjątkowy klimat i zakochasz się w tym miejscu ! 

Jeśli szukasz domu marzeń zapraszam serdecznie na prezentację po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym.

POLECAM
Tomasz Niewiński
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
tel 609 222 966
Emka Nieruchomości
 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 183,7200
powierzchnia działki 12828
powierzchnia użytkowa 163
cena m² powierzchni użytkowej 4042,9400
kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków
woda tak miejska
gaz brak
prad tak
otoczenie las
ilość lazienek 1
ilość pokoi 5
ilość wc 1
garaż w budynku
pokrycie dachu dachówka ceramiczna
materiał konstrukcyjny beton komórkowy
rok budowy 2006
ukształtowanie działki pochyła

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1594026005

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Gzin Dolny
53.215142
18.29117
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup