Emka

OKAZJA Dom piętrowy Papowo Toruńskie dwurodzinny -DS-4993

SPRZEDAŻ
Price

CENA
280 000 zł

OKAZJA Dom piętrowy Papowo Toruńskie dwurodzinny -DS-4993

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Papowo Toruński, Warszawska

Area

POWIERZCHNIA
130.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1558350007
Address

ADRES
Papowo Toruński, Warszawska

Area

POWIERZCHNIA
130.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis

Szukasz domu w bardzo dobrej cenie? Ważna jest dla Ciebie dobra lokalizacja, z dobrym dojazdem? Ta nieruchomość jest dla Ciebie! 

W tym momencie dom jest użytkowany jako jednorodzinny. Jest możliwość oddzielenia domu na dwie rodziny z oddzielnymi wejściami. 


Na sprzedaż dom położony w Papowie Toruńskim przy ul. Warszawskiej. Nieruchomość wybudowana w latach 70. Na działce znajdziemy:
Dom z możliwością zamieszkania przez dwie rodziny. Składający się z:
- piwnicy w której znajduję się piec centralnego ogrzewania na węgiel lub drewno
- parteru: dwa pokoje, łazienka z prysznicem, duża kuchnia, spiżarnia
- piętro: trzy pokoje ( w jednym możliwość zagospodarowania kuchni), pomieszczenie gospodarcze z przeznaczeniem np na łazienkę. 

Dodatkowo na działce znajduję się murowany garaż wolno stojący oraz murowane pomieszczenie gospodarcze. 

Dom i budynki gospodarcze położone na działce ok 1300m2. Dodatkowo za domem znajduję się działka o powierzchni 2800m2. Możliwość zakupu domu wraz z działką o powierzchni 4194m2. Cena 280 000zł dotyczy domu i budynków gospodarczych na działce 1300m2. 

Kilka lat temu w domu został wymieniony piec centralnego ogrzewania oraz wymienione zostało pokrycie dachu. Do wymiany została instalacja elektryczna oraz ewentualnie instalacja CO. 

Jeśli szukasz taniego domu w okolicach Torunia to serdecznie zapraszam na prezentację po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. 

POLECAM 
Tomasz Niewiński
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
tel 609 222 966
Emka Nieruchomości

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 130
powierzchnia działki 1300
kanalizacja tak
woda tak miejska
gaz w ulicy
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
okna nowe pcv
dojazd asfalt
ilość pokoi 5
garaż wolnostojący
podpiwniczenie czesciowe
pokrycie dachu papa termozgrzewalna
materiał konstrukcyjny mieszany
rok budowy 1970

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1558350007

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer

Messenger iconSkontaktuj się przez Messenger
Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Messenger icon Skontaktuj się przez Messenger
EMKA Nieruchomości
Papowo Toruński
Warszawska
53.08048
18.6561
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie