Emka
Laureat Plebiscytu Orły Nieruchomości 🏆

Nowa Wieś. Praktyczny dom i budynki gospodarcze-DS-5386

SPRZEDAŻ
Price

CENA
515 000 zł

Nowa Wieś. Praktyczny dom i budynki gospodarcze-DS-5386

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Nowa Wieś, Grunwaldzka

Area

POWIERZCHNIA
150.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1656651610
Address

ADRES
Nowa Wieś, Grunwaldzka

Area

POWIERZCHNIA
150.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis

Szukasz praktycznego domu, w którym każdy z Twoich bliskich znajdzie miejsce dla siebie? Zależy Ci na dużych budynkach gospodarczych i bliskości miasta? Jeśli tak, to czytaj dalej. Dom, który mam przyjemność Ci zaprezentować z pewnością przypadnie Ci do gustu.


Lokalizacja:
Dom położony jest w Nowej Wsi koło Grudziądza. Dokładny adres to ul. Grunwaldzka 20, 86-302 Nowa Wieś. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się same domy jednorodzinne, dzięki temu jest tutaj bardzo spokojnie. Ogromnym plusem jest też dojazd do Grudziądza, który zajmuje zaledwie kilka minut. 

Dom:
Budynek został wybudowany w latach 60. Jego powierzchnia całkowita to ok 150 m2. Składa się na nią parter, użytkowe poddasze oraz piwnica, która jest pod częścią domu. Układ pomieszczeń znajduje się w galerii zdjęć.
W ostatnich latach w domu przeprowadzono kilka istotnych remontów, jak wymiana instalacji elektrycznej, czy położenie nowego dachu, włącznie z wymianą całej konstrukcji dachowej.

Szczegóły budynku:
- dom wybudowany z cegły, ściany ocieplone 5 cm styropianu
- dach po remoncie w zeszłym roku, pokryty blachodachówką
- kanalizacja miejska
- dom ogrzewany 6 letnim piecem na miał lub brykiet. Piec ogrzewa również wodę, natomiast w okresie letnim można korzystać elektrycznych grzałek.
- istnieje możliwość podłączenia do instalacji gazowej, która znajduje się w drodze
- okna PCV

Budynki gospodarcze:
Za domem znajduję się kilka budynków gospodarczych, które również powstały w latach 60. Ich łączna powierzchnia to ok 115 m2. Część budynków jest murowana, a część drewniana. Układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć.

Działka:
Dom wraz z budynkami gospodarczymi znajduję się na działce nr 359/3, której powierzchnia to 1553 m2. Teren jest częściowo ogrodzony. Znajdują się tutaj dwie bramy wjazdowe.

Jeśli zainteresował Cię ten dom, to zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i będziemy mogli uzgodnić dogodny termin prezentacji, na której przekonasz się czy ten dom jest tym, którego szukasz.

Marek Niewiński numer tel. 692 856 982

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 150
powierzchnia działki 1553
kształt działki prostokąt
instalacje wymienione
kanalizacja tak
woda tak miejska
gaz w ulicy
prad tak
okna nowe pcv
dojazd droga utwardzona
otoczenie działki zabudowane
ilość pokoi 5
garaż wolnostojący
podpiwniczenie czesciowe
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny cegła pełna
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki płaska
stan prawny vir stanprawnydom 0
stan prawny gruntu własność

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1656651610

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Nowa Wieś
Grunwaldzka
53.50827
18.78278
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta