Emka
Laureat Plebiscytu Orły Nieruchomości 2021 🏆

Najlepszy dom na sprzedaż w okolicy-DS-5282

SPRZEDAŻ
Price

CENA
370 000 zł

Najlepszy dom na sprzedaż w okolicy-DS-5282

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Turze, Pocztowa

Area

POWIERZCHNIA
824.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Krystian Sukiennik Zadzwoń
Sukiennik?1623780017
Address

ADRES
Turze, Pocztowa

Area

POWIERZCHNIA
824.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis

Duży, solidny, nowoczesny i ekologiczny dom niedaleko Trójmiasta i Tczewa? W cenie niewielkiego mieszkania w Gdańsku? Dookoła cisza i spokój? Do tego jeszcze jezioro w bliskim sąsiedztwie!

W powiecie tczewskim jest pewna urokliwa wieś - Turze. Znajduje się na trasie DW224 12 km od Tczewa, 22km od Starogardu Gdańskiego, 38 km od centrum Gdańska. Dojazd do Trójmiasta jest bardzo dobry z racji połączenia autostradą - 33 min. 
Okolica jest otoczona zielenią i znajduje się w bliskim sąsiedztwie z jeziorem Damaszka. Z tyłu działki jest widok na duże pole kukurydzy co daje absolutną ciszę i spokój. Ulica jest trochę na uboczu co gwarantuje dużo prywatności. 
W okolicy jest pełne zaplecze handlowo-usługowe oraz szkoły podstawowe, licea oraz przedszkola. 

Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 824 m2 wraz z rozpoczętą budową domu szkieletowego wg. projektu "Domek Prosty ES 009". Działka budowlana posiada pełną dokumentację, księga wieczysta jest wolna od jakichkolwiek ograniczeń. 

Projekt domu zakłada budynek o powierzchni użytkowej 120m2. W cenie 380.000 zł jest działka oraz dom w stanie surowym zamkniętym. Wszystko z zewnątrz łącznie z oknami i drzwiami wejściowymi będzie wykończone. W środku można przeprowadzić dowolną aranżację pomieszczeń wedle własnego uznania. Termin realizacji budowy jest krótki i wynosi do 2 miesięcy od podpisania umowy przedwstępnej. 

Na działce obok jest dom wybudowany przez tę samą ekipę budowlaną w grudniu zeszłego roku wg. tego samego projektu i zdjęcia prezentowane w ofercie przedstawiają tę nieruchomość jako przykład gotowego projektu. Ekipa budowlana to fachowcy, którzy mają doświadczenie w budowaniu domów szkieletowych w Norwegii oraz mają za sobą kilkadziesiąt wykonanych inwestycji na terenie województwa pomorskiego. Jakość wybudowania jest weryfikowana przez bardzo skrupulatnego inspektora budowlanego z Tczewa i jak dotąd co się rzadko zdarza w technologii szkieletowej nie było jakichkolwiek obiekcji do żadnej inwestycji. 

Transakcja jest ubezpieczona i nadzorowana przez Agencję Emka Nieruchomości. 
Zapraszam do pytań oraz na prezentację.

Krystian Sukiennik,
Emka Nieruchomości,
tel. 537476269

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 824
powierzchnia działki 824
powierzchnia użytkowa 824
cena m² powierzchni użytkowej 449,0300
kształt działki kwadrat
instalacje wymienione
kanalizacja tak
woda tak miejska
gaz tak miejski
ogrzewanie podłogowe
prad tak
docieplenie poliuretan, wełna mineralna
okna nowe drewniane
internet tak
telefon tak
tv kablowa tak
dojazd droga utwardzona
komunikacja autobus podmiejski
otoczenie działki zabudowane
ilość pokoi 5
ilość sypialni 4
podpiwniczenie nie
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny drewno
rok budowy 2021
stan wybudowania stan surowy zamknięty
stan budynku do wykończenia wewnątrz
zagospodarowanie działki czesciowo
ukształtowanie działki płaska
pozwolenie na użytkowanie tak
stan prawny własność
stan prawny dom wlasnosc
stan prawny gruntu własność
obciążenia brak
drzwi antywłamaniowe tak
ogrodzenie tak
nadaje się na biuro tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Sukiennik?1623780017

Krystian Sukiennik

Tel. 537 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Turze
Pocztowa
54.096827
18.62866
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta