Emka

Lokal Wąbrzeźno. Dochodowy biznes w centrum miasta-LS-4983

SPRZEDAŻ
Price

CENA
749 000 zł

Lokal Wąbrzeźno. Dochodowy biznes w centrum miasta-LS-4983

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Wąbrzeźno, Macieja Rataja

Area

POWIERZCHNIA
430.0 m²

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1590516010
Address

ADRES
Wąbrzeźno, Macieja Rataja

Area

POWIERZCHNIA
430.0 m²

Opis

Lokal Wąbrzeźno, Dom Wąbrzeźno, Lokal na sprzedaż Wąbrzeźno, Dom na sprzedaż Wąbrzeźno

Jeśli szukasz inwestycji, która zapewni Ci stabilne źródło dochodu, to ta nieruchomość jest dla Ciebie idealna ;)

Oferowana nieruchomość znajduję się w Wąbrzeźnie przy ul. Macieja Rataja 1 (naprzeciw stacji Drobud). Jest to duży budynek o powierzchni 430 m2. Przestrzeń ta jest podzielona na dwie części:

Część mieszkalna:
- łączna powierzchnia to ok 218 m2.
- przestrzeń ta została podzielona na pokoje i obecnie idealnie nadaję się pod wynajem dla pracowników okolicznych firm.
- pokoje przystosowane są do zamieszkania dla 3-4 osób
- miesięczny przychód z najmu to ok 450 zł za osobę
- znajduje się tutaj 8 pokoi, 2 kuchnie, jadalnia, 3 łazienki i duży korytarz

Część usługowa:
- powierzchnia to ok 212 m2
- znajdują się tu dwa duże pomieszczenia, mogące pełnić fnkcję warsztatu czy np. sklepu. Jest tutaj również pomieszczenie socjalne
- ta część nieruchomości idealnie nadaję się do prowadzenia różnego rodzaju działalności gospodarczej
- dochodowym rozwiązaniem byłoby przerobienie jej na pomieszczenia mieszkalne i stworzenie w ten sposób, swego rodzaju hotelu dla pracowników okolicznych firm.

Dodatkowo na działce znajduję się blaszany garaż i kilka metalowych wiat, które świetnie sprawdzają się jako miejsce do parkowania samochodu lub przechowywania sprzętu.

Szczegóły budynku:
- wybudowany na początku lat 70
- budynek położony jest na dużej działce o powierzchni 1582 m2
- kanalizacja miejska
- ogrzewany piecem na ekogroszek. Piec z podajnikiem, zamontowany 2 lata temu. Ogrzewa pomieszczenia budynku i wodę. Roczne zużycie to ok 2 tony ekogroszku w okresie zimowym i ok 0,4 tony latem.
- ściany części mieszkalnej zbudowane są z pustaka i cegły dziurawki, a części usługowej z samego pustaka
- dach pokryty papą i ocieplony wełną mineralną
- w części mieszkalnej instalacje aluminiowe, a w usługowej miedzian (dodatkowo jest tutaj zamontowane przyłącze trójfazowe "siła")
- stan budynku. Część mieszkalna: do zamieszkania, część usługowa: do odświeżenia

Atuty:
- Lokalizacja. Położenie blisko centrum miasta, dobry dojazd i otoczenie sprawiają, że jest to świetne miejsce do prowadzenia firmy.
- Duża działka. Działka na której znajduję się budynek ma, ąż 1582 m2. Jak na działkę położoną w centrum miasta jest to spora przestrzeń, a co za tym idzie w przyszłości na pewno cena za ten teren będzie rosnąć.
- Dochód z wynajmu lub własna firma i dom w jednym. Nieruchomość może pełnić różne funkcję i daję tyle możliwości wykorzystania, że tylko wyobraźnie jest ograniczeniem.

Ten budynek ma jeszcze wiele atutów, jednak nie sposób opisać ich wszystkich w ogłoszeniu, dlatego serdecznie zapraszam Cię na prezentację, na której dokładnie pokażę Ci nieruchomość i chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982, a uzgodnimy dogodny termin.

Marek Niewiński numer tel. 692 856 982


 

Informacje ogólne

rodzaj budynku dom jednorodzinny
rodzaj lokalu jednopoziomowy
powierzchnia całkowita 430
instalacje częściowo wymienione
ogrzewanie własne dla budynku
okna częściowo wymienione
dojazd asfalt
mozliwosc parkowania tak
własny parking tak
sasiedztwo zabudowa śródmiejska
ilość pokoi 0
piętro parter
wysokość pomieszczeń 0
stan lokalu do odświeżenia
stan prawny gruntu własność
ogrodzenie tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1590516010

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Wąbrzeźno
Macieja Rataja
53.281011
18.95641
0
3
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup