Emka
Laureat Plebiscytu Orły Nieruchomości 2021 🏆

Klimatyczne mieszkanie z miejscem w hali garażowej-MS-5238

SPRZEDAŻ
Price

CENA
619 000 zł

Klimatyczne mieszkanie z miejscem w hali garażowej-MS-5238

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Gdańsk, Piecki-Migowo, Myśliwskie Wzgórze

Area

POWIERZCHNIA
61.0 m²

Rooms

POKOJE
3

OPIEKUN OFERTY

Krystian Sukiennik Zadzwoń
Sukiennik?1614416404
Address

ADRES
Gdańsk, Piecki-Migowo, Myśliwskie Wzgórze

Area

POWIERZCHNIA
61.0 m²

Rooms

POKOJE
3

Opis

1. Lokalizacja

Osiedle "Klimaty" znajduje się w gdańskiej Morenie przy ul. Myśliwskie Wzgórze 21. Okolica jest doskonale skomunikowana w każdą stronę Gdańska. Do przystanku autobusowego jest 5 minut (połączenie aż do Oliwy), do PKM 10 min, do tramwaju 10 min na ul. Myśliwską. W okolicy oczywiście jest pełne zaplecze handlowo-usługowe: sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, żłobki, przychodnie. Ten rejon Gdańska jest doskonale rozwinięty pod względem logistycznym i komunikacyjnym. 

2. Budynek

Oddany do użytku w 2010 roku przez znanego dewelopera. Osiedle Klimaty zostało wybudowane w dwóch etapach. Klimaty I i Klimaty II zostały uhonorowane pierwszym miejscem w kategorii "Inwesting" w 2011 roku. Konstrukcja jest przemyślana i przestrzenna. Nie jest to "tanie i szybkie" budownictwo. Osiedle jest zamknięte z licznymi miejscami parkingowymi i miejscem w hali garażowej wraz z piwnicą. Na stylowej klatce schodowej jest duża winda. Budynkiem zarządza wspólnota mieszkaniowa, wolna od kredytów. Opłaty mieszczą się w okolicach 500-550 zł w zależności od sezonu letniego i grzewczego. W budynku nie ma gazu. Aby dostać sie do mieszkania można przejść od frontu budynku lub przez halę garażową. Projekt osiedla zakładał liczne miejsca dla zieleni i miejsca do zabaw dla dzieci. 

3. Mieszkanie

Dwustronnie rozkładowe, zorientowane w kierunku południowego zachodu. Jest dużo słońca i ciszy z racji braku kontaktu z głównymi arteriami miejskimi. 
Wchodząc do mieszkania z lewej strony ukazuje nam się oddzielony salon z aneksem kuchennym z pełną zabudową i umeblowaniem. Po prawej stronie idąc wzdłuż korytarza jest kolejno: garderoba (pierwotnie przeznaczona na WC - posiada przyłącza wodno-kanalizacyjne), toaleta (5m2) i dwie sypialnie (9,85m2 i 10,82m2). Z pokoju dziennego jest wyjście na duży i przestronny balkon. Stan techniczny mieszkania jest bez zarzutu. Wizualnie to już kwestia indywidualna, natomiast nie ma absolutnie potrzeby, aby robić remont. Można śmiało się wprowadzać i mieszkać. 

Do mieszkania przynależy miejsce w hali garażowej i piwnica w łącznej cenie 40.000 zł. Piwnica jest przy samym miejscu parkingowym. Obie przestrzenie są wpisane jako pełna własność do księgi wieczystej mieszkania.
Prawnie wszystko jest w najlepszym porządku - Księga Wieczysta wolna od ograniczeń i zadłużeń. 
Termin zwolnienia mieszkania do uzgodnienia.

Cena jest do negocjacji, 
Zapraszam do prezentacji.
Krystian Sukiennik,
tel. 537476269

Informacje ogólne

rodzaj budynku nowe budownictwo
rodzaj mieszkania jednopoziomowe
powierzchnia całkowita 61,4700
powierzchnia użytkowa 61,4700
cena m² powierzchni użytkowej 10069,9500
rozkład dwustronne rozkładowe
woda tak miejska
gaz brak
ogrzewanie kotłownia osiedlowa
okna nowe pcv
internet tak
telefon tak
tv kablowa tak
dojazd asfalt
własny parking nie
komunikacja autobus miejski, tramwaj
otoczenie zabudowa śródmiejska
widok na podwórko
glosnosc ciche
ilość balkonów 1
ilość lazienek 1
ilość pokoi 3
ilość przedpokoi 1
ilość sypialni 2
ilość wc 1
ilość wind 1
garaż mieszkanie miejsce parkingowe
piętro 2p
piwnica tak
piwnica m² 3,0500
wysokość pomieszczeń 2,5000
technologia budowlana mieszana
rok budowy 2010
stan lokalu do wprowadzenia
usytuowanie środkowe
stan prawny własność
stan prawny gruntu własność
stan prawny lokal własność
spoldzielnia wspólnota
czynsz letni 500
czynsz zimowy 550
dodatkowe opłaty w czynszu c.o., woda
dodatkowe opłaty wg liczników prąd
obciążenia brak
alarm tak
dozor budynku monitoring
drzwi antywłamaniowe tak
ogrodzenie tak
balkon duży
nadaje się na biuro tak
winda tak
plac zabaw tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Sukiennik?1614416404

Krystian Sukiennik

Tel. 537 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Gdańsk
Myśliwskie Wzgórze
54.347465
18.56227
0
0
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta