Emka

Kawałek historii miasta na sprzedaż... Grudziądz-LS-4738

SPRZEDAŻ
Price

CENA
5 000 000 zł

Kawałek historii miasta na sprzedaż... Grudziądz-LS-4738

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Grudziądz, Centrum, Rynek

Area

POWIERZCHNIA
3597.0 m²

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1582412407
Address

ADRES
Grudziądz, Centrum, Rynek

Area

POWIERZCHNIA
3597.0 m²

Opis

Na sprzedaż miejsce z nieocenionym potencjałem na Rynku w Grudziądzu. Nieruchomość wybudowana w latach 1912-1914. W owym czasie był to najnowocześniejszy dom handlowy na pomorzu.
 
W latach trzydziestych Dom Towarowy Braci Korzeniewskich zatrudniał blisko 100 sprzedawców.
Na przełomie roku 2010/2011 w budynku wykonano ogrom prac modernizacyjnych.
Nadbudowano między innymi siódmą kondygnację, z której bezpośrednio można przejść do usytuowanej na dachu kawiarenki z widokiem na całą panoramę Grudziądza, a tym samym przywrócono pierwotną architekturę budynku.
Budynek jest całkowicie podpiwniczony. Sucha piwnica o wysokości 3 m i powierzchni 685 m² doświetlona w dużej części światłem dziennym pozwala pobudzić wyobraźnię do wielu możliwości i sposobów jej przeznaczenia.
Istniejące duże powierzchnie na każdej z kondygnacji stanowią dla zainteresowanych ciekawe propozycje aranżacyjne i wykorzystania na wymarzoną działalność.
Budynek poprzez swoją bardzo dużą powierzchnię i znakomite usytuowanie, jakim jest Rynek Główny, posiada ogromny potencjał, bowiem graniczy prawie że z Bazyliką Kolegiacką, a kilkadziesiąt metrów dalej znajduje się Ratusz miasta.
W budynku znajdują się wszystkie niezbędne media.

Ciekawa architektura, powierzchnia zabudowy, wysokość oraz możliwości aranżacyjne stanowią, że budynek ten zdecydowanie może stać się dominantem Starego Rynku, w którym zrealizowane przez Kupującego pomysły jeszcze bardziej uwypuklą jego wartość biznesową, czy też kulturalną niezwykle potrzebną w tak ścisłym centrum miasta, jakim jest Rynek Główny.
 

Zapraszam do bliższego zapoznania się z ofertą. Szczegółowo odpowiem na wszystkie pytania oraz pomogę w ustaleniu warunków przekazania nieruchomości. 

Podana cena jest cenną netto. Czekamy na oferty. 

POLECAM
Tomasz Niewiński
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
609 222 966
Emka Nieruchomości

Informacje ogólne

rodzaj budynku kamienica
powierzchnia całkowita 3597
powierzchnia działki 685
dojazd asfalt
własny parking nie
sasiedztwo zabudowa śródmiejska
ilość pokoi 0
piętro 7p
wysokość pomieszczeń 0
przeznaczenie lokalu biurowy, handlowo usługowy, handlowy, usługowy

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1582412407

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Zobacz wszystkie opinie
Grudziądz
Rynek
53.492842
18.74916
0
3
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup