Emka

Jedna z piękniejszych działek w okolicy-GS-5368

SPRZEDAŻ
Price

CENA
420 000 zł

Jedna z piękniejszych działek w okolicy-GS-5368

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Kębłowo, Gdańska

Area

POWIERZCHNIA
2473.0 m²

OPIEKUN OFERTY

Krystian Sukiennik Zadzwoń
Sukiennik?1675746013
Address

ADRES
Kębłowo, Gdańska

Area

POWIERZCHNIA
2473.0 m²

Opis

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jedną z piękniejszych działek zlokalizowaną w Kębłowie w powiecie Wejherowskim, gminie Luzino. 

Działka ma 2473 m2, kształtem zbliżona do prostokąta (lekkie załamanie na granicy od strony wschodniej). Teren jest prosty. Dojazd jest z dwóch stron - od ul. Gdańskiej oraz ul. Żwirki i Wigury. Działka posiada status gruntów ornych VI kategorii. Biorąc pod uwagę okoliczne nowowybudowane domy jednorodzinne oraz kilka inwestycji deweloperskich w postaci bliźniaków wydanie warunków zabudowy jest czystą formalnością. 
Na terenie działki, na samym jej środku znajduje się naturalny staw. Jest to płytki zbiornik (ok. 1m), który stanowi niewątpliwy jej atut. Teren działki jest w pełni ogrodzony - od ul. Gdańskiej są wkopane ocynkowane słupki w odległości 3m od siebie. 

Okolica jest świetnie skomunikowana, do centrum Wejherowa jest zaledwie 10 km drogą wejherowską. Do Lęborka jest 26 km. Z Kębłowa jeździ autobus nr 10. W dni powszednie kursuje co 0,5 - 1 godz. W bezpośrednim sąsiedztwie jest pełne zaplecze handlowo-usługowe. Są sklepy, duży market, przedszkole, żłobek, przychodnia, duża stacja benzynowa, restauracje, apteka i paczkomat. Autobusem do Wejherowa dojazd zajmuje 17 min, samochodem 10 min. W przyszłym roku w odległości 7 km zostanie oddana droga kaszubska, którą do Gdyni dojazd zajmie ok. 20 min.

Prawnie sytuacja w pełni uregulowana. Jest jeden właściciel, brak ograniczeń, służebności, hipoteka jest czysta. Księga wieczysta jest wolna od jakichkolwiek wpisów. 

Zapraszam na prezentację.

Krystian Sukiennik,
Emka Nieruchomości,
tel. 537476269
 

Informacje ogólne

powierzchnia całkowita 2473
kształt działki trapez
kanalizacja tak
woda tak miejska
gaz tak miejski
prad tak
internet tak
telefon tak
dojazd droga utwardzona
dojazd opis od ul. gdańskiej lub ul. Żwirki i wigury
komunikacja autobus miejski, autobus podmiejski, bus
położenie obrzeża miasta
otoczenie luźna zabudowa
ilość pokoi 0
wysokość pomieszczeń 0
warunki zabudowy możliwość uzyskania
grunt utwardzany tak
zagospodarowanie działki niezagospodarowana
ukształtowanie działki płaska
przeznaczenie działki rola
stan prawny gruntu własność
obciążenia brak
ogrodzenie tak
ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
klucze tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Sukiennik?1675746013

Krystian Sukiennik

Tel. 537 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Kębłowo
Gdańska
54.59823
18.12343
0
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta