Emka

Działka nad jeziorem, przyroda, spokój i cisza -GS-4880

SPRZEDAŻ
Price

CENA
249 000 zł

Działka nad jeziorem, przyroda, spokój i cisza -GS-4880

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Lipienica

Area

POWIERZCHNIA
7017.0 m²

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1571731221
Address

ADRES
Lipienica

Area

POWIERZCHNIA
7017.0 m²

Opis


Szukasz miejsca, w którym będziesz się czuł się jak w raju? Miejsca otoczonego terenami nieskażonymi przemysłem, blisko jezior, lasów? To idealna działka dla Ciebie! 

Na sprzedaż działka o powierzchni 7017m2. Możliwość podzielenia działki na dwie mniejsze i zakupu jej części!!!

Działka położona w miejscowości Lipienica. Powiat świecki, gmina świekatowo. Lipienica to mała wieś bardzo urokliwie położona w otoczeniu jezior, lasów i małych, spokojnych miejscowości. 

Atutem lokalizacji jest linia kolejowa przechodząca bezpośrednio przez wieś co bardzo ułatwia komunikację. Dojazd samochodem też jest bezproblemowy, droga asfaltowa prowadzi bezpośrednio do sprzedawanej działki. 

Co do samej działki. Położona jest bezpośrednio przy mało uczęszczanej drodze asfaltowej. Działka jest idealnie oddzielona od drogi pasem zieleni, więc dom który tam zbudujesz będzie niewidoczny z drogi. Nieruchomości posiada dostęp do 108m linii brzegowej jeziora. 

Zapraszam na prezentację nieruchomości. Miejsce jest na prawdę urokliwe i piękne! Przyjedz i przekonaj się o tym! Cena do negocjacji. 

POLECAM 
Tomasz Niewiński
tel 609 222 966
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
Emka Nieruchomości

Informacje ogólne

powierzchnia całkowita 7017
woda tak miejska
gaz brak
prad na działce
dojazd asfalt
położenie poza miastem
otoczenie jezioro
ilość pokoi 0
ukształtowanie działki płaska

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1571731221

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer

Messenger iconSkontaktuj się przez Messenger
Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Messenger icon Skontaktuj się przez Messenger
EMKA Nieruchomości
Lipienica
53.452908
18.1061
0
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup