Emka

Dwa domy w cenie jednego!! Sprawdź czy dla Ciebie!-DS-4725

SPRZEDAŻ
Price

CENA
399 000 zł

Dwa domy w cenie jednego!! Sprawdź czy dla Ciebie!-DS-4725

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Jeleniec

Area

POWIERZCHNIA
120.0 m²

Rooms

POKOJE
7

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1596672009
Address

ADRES
Jeleniec

Area

POWIERZCHNIA
120.0 m²

Rooms

POKOJE
7

Opis

Masz dużą rodzinę i szukasz dwóch domów? Marzy Ci się prowadzenie agroturystyki? Masz pomysł na ciekawą działalność? Chcesz mieszkać na wsi z dobrą komunikacją, blisko miasta?

Jeśli tak to serdecznie zapraszam Cię do zainteresowania się tą nietypową i wyjątkową ofertą. 

Na sprzedaż działka o powierzchni ok 4700m2 zabudowana dwoma domami mieszkalnymi w bardzo dobrej kondycji. Dodatkowo oprócz domów na działce znajduję się stodoła z kuchnią letnią, miejscem do wypoczynku lub zadaszeniem dla auta. 

Atuty:
- mnóstwo możliwości zaaranżowania przestrzeni całej nieruchomości poprzez:
*zamieszkanie przez dwie rodziny
*wynajem jednego z domów
*kupno całości i sprzedaż jednego z domów
*otwarcie małego gospodarstwa agroturystycznego (jeden z domów jest gotowy do takiej działalności)
- na uwagę zasługuję dobry stan techniczny obu budynków mieszkalnych 
- atrakcyjna pod wieloma względami jest położenie nieruchomości.


Dom z czerwonej cegły podzielony jest na dwa mieszkania przeznaczone do wynajmu. W każdym mieszkaniu znajduję się salon z aneksem kuchennym, duża sypialnia oraz przestronna łazienka. Wszystko czyste i zadbane.

Budynek z 1937 roku. Strop betonowy. Dom został całkowicie zmodernizowany w 2002 roku. Powierzchnia użytkowa to 112m2. Za budynkiem dodatkowe 108m2 powierzchni gospodarczej. Ogrzewanie gazowe.

Dom z pomarańczową elewacją stanowi dom jednorodzinny. Również w bardzo dobrym stanie technicznym. Zmodernizowany w latach 90.

Powierzchnia użytkowa domu to 83m2. Dach wymieniony w 2016r., dodatkowo zrobione ocieplenie domu i podłogi na poddaszu. Ogrzewany piecem na miał i drewno.


Oferta z całą pewnością stanowi niestandardową propozycję na rynku. Na pewno nie jest to dom dla kogoś bez pomysłu. Ale Ty na pewno go masz prawda...? :) 

Serdecznie zapraszam przede wszystkim do osobistej wizyty po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym. Nieruchomość jest pełna uroku i całość robi fantastyczne wrażenie. Wygląda ciekawe już teraz a co będzie wiosną!

POLECAM 

Tomasz Niewiński 
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
tel 609 222 966
 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 120
powierzchnia działki 4793
instalacje wymienione
kanalizacja tak
gaz własna butla
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
okna nowe pcv
dojazd droga utwardzona
otoczenie luźna zabudowa
ilość pokoi 7
podpiwniczenie czesciowe
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny cegła pełna
stan budynku do zamieszkania

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1596672009

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Jeleniec
53.279558
18.48528
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup