Emka

Duża działka z budynkami szereg możliwości-LS-5184

SPRZEDAŻ
Price

CENA
2 500 000 zł

Duża działka z budynkami szereg możliwości-LS-5184

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Koronowo, Iwickowo

Area

POWIERZCHNIA
1600.0 m²

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1606550419
Address

ADRES
Koronowo, Iwickowo

Area

POWIERZCHNIA
1600.0 m²

Opis

Na sprzedaż działka położona na obrzeżach Koronowa. Powierzchnia terenu to ok 20 000m2 (2 ha), z możliwością dokupienia, graniczącej ze sprzedawaną działką ziemi rolnej. 

UWAGA Możliwość zakupu części opisanej nieruchomości. Złóż swoją ofertę! Możliwość podziału całej nieruchomości na 5 części!

Na działce posadowione są 4 budynki:
Pierwszy:
Z przeznaczeniem biurowym, wzniesiony w roku 1958, dwa lata temu cały budynek przeszedł generalny remont. Nieruchomość składa się z części biurowej, socjalnej wraz z zapleczem sanitarnym, zaplecza warsztatowego z dużym garażem oraz części przeznaczonej jako lokal mieszkalny o powierzchni ok 40m2. Cały budynek to ok 366m2. 
Drugi:
Jest to stajnia/magazyn o powierzchni ok 900m2. Obecnie wykorzystywana jako magazyn i garaż dla samochodów ciężarowych oraz maszyn rolniczych. 
Trzeci:
Wzniesiony z kamieni oraz czerwonej cegły budynek o powierzchni ok 250m2. Przeszedł częściową modernizację. Obecnie część budynku to podwójny garaż oraz część biurowa do adaptacji. 
Czwarty:
Najbardziej urokliwy w swej konstrukcji i z najdłuższą historią (wybudowany w 1854r.). Budynek o powierzchni 108m2. Do własnej aranżacji. W tym momencie nie wykorzystywany. 

Całość stanowi duże siedlisko budynków do dowolnej działalności. Położenie nieruchomości na obrzeżach miasta pozwala na prowadzenie działalności produkcyjnej, usługowej, hotelowej lub agroturystyki. Możliwość dokupienia ziemi rolnej przylegającej do sprzedawanej działki daje możliwość stworzenia w tym miejscu stadniny dla koni lub agroturystyki z prawdziwego zdarzenia. 

Działka w pełni uzbrojona: woda, kanaliza, prąd. POLECAM
Tomasz Niewiński
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
tel 609 222 966
Emka Nieruchomości 
 

Informacje ogólne

rodzaj budynku biurowiec
powierzchnia całkowita 1600,00
kształt działki prostokąt
kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków
woda tak miejska
gaz brak
prad tak
internet tak
telefon tak
własny parking nie
położenie obrzeża miasta
otoczenie luźna zabudowa
ilość pokoi 0
piętro parter
wysokość pomieszczeń 0,00
grunt utwardzany tak
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki płaska
ogrodzenie tak
ogrodzenie działki siatka

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1606550419

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Koronowo
Iwickowo
53.32426
17.93334
0
3
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup