Emka

Dom Zajączkowo. Przestronny dom w cenie mieszkania-DS-5165

SPRZEDAŻ
Price

CENA
299 000 zł

Dom Zajączkowo. Przestronny dom w cenie mieszkania-DS-5165

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Wielkie Zajączkowo, Wielkie Zajączkowo

Area

POWIERZCHNIA
180.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1596672009
Address

ADRES
Wielkie Zajączkowo, Wielkie Zajączkowo

Area

POWIERZCHNIA
180.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis

Jeśli szukasz domu, w którym Ty i Twoi bliscy będziecie mogli w pełni się zrelaksować i odpocząć, z dala od hałasów i zgiełku miasta, to ta nieruchomość pewnie Cię zainteresuje. 

Lokalizacja:
Dokładny adres to Wielkie Zajączkowo 20. Jest to mała miejscowość położona niecałe 10 km od Grudziądza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się zaledwie kilka innych domów i same pola. Okolica jest bardzo spokojna i cicha, więc jeśli szukasz miejsca gdzie będziesz mieć spokój i nikt nie będzie Ci przeszkadzał, a jednocześnie nie chcesz zamieszkać w środku lasu, to tutaj znajdziesz to czego potrzebujesz.

Dom: 
Powierzchnia użytkowa domu to ok 150 m2. Natomiast całkowita liczona po podłodze to ok 180 m2. Dokładny układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć.
Dom dawniej był zamieszkany przez dwie rodziny, stąd wzięły się dwa wejścia. 

Szczegóły budynku:
- dom zbudowany z cegły oraz suporeksu
- dach pokryty eternitem
- większość okien wymienione na PCV. Zostało jedynie kilka drewnianych okien na piętrze.
- dom ogrzewany piecem na miał. Piec zamontowany w zeszłym roku i obecnie jest jeszcze na gwarancji.
Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem jest to, że kotłownia znajduję się w budynku gospodarczym obok domu. 
- miedziana instalacja centralnego ogrzewania 
- dom wybudowany w latach 70
- woda z sieci gminnej, ogrzewana piecem. Latem można ustawić piec tak, aby ogrzewał tylko wodę użytkową. 
- ścieki odprowadzane są do przydomowej oczyszczalni.

Atuty:
- Duża i zagospodarowana działka. Dom został wybudowany na przestronnej działce o powierzchni 3000 m2. Dodatkowo znajduję się tutaj kilka budynków gospodarczych, które świetnie sprawdzą się jako miejsce do przechowywania sprzętu, garaż czy nawet miejsce do hodowli zwierząt. Cały teren jest ogrodzony, a wjazd na posesję jest bezpośrednio z drogi gminnej.
- Miejsce znajdzie się dla każdego :) Powierzchnia tego domu zapewnia komfort życia nawet dużej rodzinie, a jeśli obecna ilość pokoi byłaby niewystarczająca to spora część poddasza tylko czeka na to, aby podzielić ją na oddzielne pomieszczenia.
- Przestronny dom w cenie mieszkania. Jeśli od jakiegoś czasu interesujesz się zakupem nieruchomości, to z pewnością dostrzegasz jak w ostatnim czasie podrożały mieszkania. Obecnie ceny dużego mieszkania w Grudziądzu sięgają nawet 300 000 zł, a czasem i więcej. W związku z tym pojawia się pytanie czy nie lepszym rozwiązaniem będzie zakup domu w takim budżecie? Oczywiście zazwyczaj domy w takich cenach wymagają trochę pracy, aby przywrócić im na nowo blask, ale za to później komfort codziennego życia jest o wiele lepszy, gdy ma się pełną swobodę i prywatność. 
- Możliwość dokupienia pola znajdującego się obok. Wraz z domem istnieje możliwość dokupienia działki o powierzchni 8900 m2, znajdującej się bezpośrednio przy działce z domem. Cena tego dodatkowego terenu to 50 000 zł.

Jeśli zainteresowała Cię ta nieruchomość, to zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i będziemy mogli umówić termin prezentacji na której zdradzę Ci więcej szczegółów tego domu.

Marek Niewiński numer tel. 692 856 982

 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 180
powierzchnia działki 3000
powierzchnia użytkowa 150
kształt działki prostokąt
kanalizacja szambo
woda tak miejska
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
okna nowe pcv
dojazd asfalt
otoczenie działki niezabudowane
ilość pokoi 5
garaż wolnostojący
podpiwniczenie nie
wysokość pomieszczeń 0
materiał konstrukcyjny cegła pełna
ukształtowanie działki płaska
stan prawny vir stanprawnydom 0
ogrodzenie działki siatka

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1596672009

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Wielkie Zajączkowo
Wielkie Zajączkowo
53.54398
18.74171
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup