Emka

Dom weselny mieszkalno-usługowy w Białym Borze-LS-5451

SPRZEDAŻ
Price

CENA
4 150 000 zł

Dom weselny mieszkalno-usługowy w Białym Borze-LS-5451

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Grudziądz (gw), Biały Bór

Area

POWIERZCHNIA
739.0 m²

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1701831605
Address

ADRES
Grudziądz (gw), Biały Bór

Area

POWIERZCHNIA
739.0 m²

Opis

Szukasz bardzo dochodowego i bezpiecznego biznesu?
​​Takiego, który możesz przejąć z pełnym wyposażeniem i od razu zacząć zarabiać?
Chcesz płacić minimalne rachunki za prąd, dzięki zamontowanej fotowoltaice?
Zależy Ci na tym, aby ktoś wprowadził Cię w szczegóły działania takiego biznesu i pokazał krok po kroku jak w pełni wykorzystać możliwości tego obiektu?

Oferowana nieruchomość to bardzo dobrze prosperujący dom weselny, składający się z przestronnej sali balowej, restauracji oraz pokoi na wynajem. Jego łączna powierzchnia użytkowa to 739,77 m2. Nieruchomość jest budynkiem mieszkalno-usługowym, więc jeśli szukasz jednocześnie miejsca do życia to można tu zamieszkać i doglądać biznesu. Bardzo dużym atutem pod kątem oszczędności w obecnych czasach, jest zamontowana instalacja fotowoltaiczna o mocy, aż 40KW, dzięki której rachunki za ogrzewanie i standardowe zużycie prądu są bliskie zeru. 

Lokalizacja:
Dokładny adres nieruchomości to Biały Bór 68A, 86-302 Biały Bór. Jest to idealne miejsce do prowadzenia tego typu działalności, nie tylko ze względu na samo położenie wśród bardzo dużych terenów leśnych, ale też na świetny dojazd. Bezpośrednio do nieruchomości prowadzi nowa droga asfaltowa, a dojazd z autostrady zajmuje niecałe 10 minut. 

Działka:
Obiekt składa się z dwóch działek 149/5 i 142/3 o łącznej powierzchni 6431 m2. Cały teren wokół budynku jest pięknie i praktycznie zagospodarowany. Są tutaj dwie bramy wjazdowe i dwa duże parkingi. Jeden można wykorzystać jako parking dla pracowników, a drugi dla gości. Na mniejszej działce obecni właściciele rozpoczęli budowę dwóch domków na wynajem, które w zależności od decyzji kupującego mogą zostać sprzedane za cenę 300 000 zł (cena z 2 domki) lub zabrane. Okolica jest bardzo spokojna i cicha, a położenie bezpośrednio pod lasem jest ogromnym atutem dla wielu gości, co przekłada się na świetną opinię na temat tego obiektu.

Opinie i rekomendacje:
Bardzo dużym atutem tego biznesu jest to, że działa on już prawie 20 lat. W tym czasie właściciele zapracowali na to, aby aktualnie ten obiekt cieszył się bardzo dobrą renomą. Efektem tego jest to, że obecni właściciele nie wydają praktycznie nic na marketing, a klienci w większości trafiają do nich z poleceń lub kilku stron internetowych, na których można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii (same pokoje na wynajem mają w serwisie Booking prawie 200 opinii i łączną ocenę 9/10). Oczywiście odpowiedni marketing przyniesie jeszcze wiekszą ilość klientów, jednak wszystko jest uzależnione od tego ile pracy planujesz włożyć w prowadzenie tego biznesu.

Jak działa ten biznes i jakie są tu możliwości zarobku?
Budynek został tak zaprojektowany, aby w praktyczny sposób łączyć prace sali balowej, restauracji oraz pokoi na wynajem. Natomiast w zależności od potrzeb, każda z tych części może działać niezależnie. Dzięki temu sezonowość wesel, czy różnego rodzaju trudności związane z gospodarką nie są problemem. Ten biznes i tak będzie przynosił dochód, a zastosowane technologie i autorskie rozwiązania obecnych właścicieli zapewnią koszty na minimalnym poziomie. 

Sala balowa:
Została dobudowana do istniejącego budynku w 2012 roku. Jej powierzchnia pozwala na organizowanie nawet 100-osobowego wesela. Całe pomieszczenie jest klimatyzowane. Są tutaj wyjścia na dwa duże tarasy, pomieszczenia dla obsługi i duży holl z toaletami. Sala ogrzewana jest za pomocą ogrzewania podłogowego i specjalnej centrali grzewczej, która może ogrzać całą przestrzeń nawet w kilka godzin. 
Obecni właściciele organizowali średnio 30 wesel w roku. Średnia ilość osób na imprezie wynosiła ok 80 osób.  Dodatkowo powierzchnia sali umożliwia organizowania innych imprez jak studniówki, bale sylwestrowe, chrzty, komunie, czy różnego rodzaju konferencje i szkolenia.

Restauracja:
Obecnie jest oferowana dla gości hotelowych i jako lokal gastronomiczny do wynajęcia na mniejsze imprezy, typu komunie, urodziny, stypy itp. Taka forma prowadzenia restauracji nie generuje stałych wysokich kosztów i daje bardzo dużą elastyczność w ilości włożonej pracy. Średnio w roku organizowane jest kilkadziesiąt imprez czy spotkań. Stawka za każde jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości gości, rodzaju i czasu trwania wydarzenia. 

Pokoje na wynajem:
W obiekcie znajduję się 8 pokoi (6 dwuosobowych, 1 trzyosobowy i 1 jednoosobowy). Obecnie są one oferowane gościom weselnym w weekendy, a od poniedziałku do piątku pozostałym zainteresowanym. Wszystkie pokoje są na bieżąco remontowane i odświeżane. W każdym znajduję się własna łazienka z prysznicem. Dostęp do pokoi zapewnia specjalny system z kodami dostępu, które dostają goście po umówieniu wizyty. Kod otrzymują SMSem i za jego pomocą mogą dostać się do zarezerwowanego pokoju. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie i przypadło do gustu wielu gościom, co potwierdzają opinię w serwisie Booking.
Większość gości to pojedyncze osoby, szukające noclegu np. podczas podróży służbowej. Od poniedziałku do piątku obłożenie wynosi ok 85%. Dni roboczych w roku jest ok 250, także już same pokoje dają bardzo łatwą i praktycznie bezkosztową możliwość zarabiania naprawdę dobrych pieniędzy.

Kilkanaście lat doświadczenia i wiedzy dostaniesz w pakiecie z nieruchomością.
Po pokazaniu powyższych możliwości, nasuwa się pytanie, czemu ktoś chce sprzedać tak dobrze prosperujący biznes? Powód jest niestety bardzo życiowy i wiąże się z problemami zdrowotnymi obecnych właścicieli, którzy uznali, że to już czas, aby ktoś nowy poprowadził ten biznes. Jednak bazując na swoich doświadczeniach i wiedzy mają świadomość, że prowadzenie takiego obiektu może być sporym wyzwaniem. Dlatego uznali, że w ramach sprzedaży nieruchomości pomogą przyszłemu właścicielowi w poprowadzeniu tej działalności. Pokażą jak wszystko prowadzić tak, aby zarobki były jak największe i zdradzą wiele ze swoich autorskich rozwiązań opracowanych na podstawie lat doświadczeń i testów. Jest to ogromna wartość, której nie sposób wycenić. Jednak daje ona pewność tego, że przejmując ten biznes możesz zacząć bardzo szybko zarabiać.

O atutach tej nieruchomości można by jeszcze długo pisać, ale myśle, że najlepszym rozwiązaniem będzie, jeśli spotkamy się na miejscu i po prostu przekonasz się, czy ten biznes jest właśnie dla Ciebie. Zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982, a uzgodnimy dogodny termin prezentacji.

Jeśli przed spotkaniem chcesz zobaczyć więcej zdjęć nieruchomości lub po prostu o coś dopytać, zadzwoń, chętnie odpowiem na każde pytanie.

Marek Niewiński numer tel. 692 856 982

0% prowizji od Kupujących 


Prowizja dla biura współpracującego !!! Jeśli jesteś pośrednikiem i masz kupca na taką nieruchomość, zadzwoń. Uzgodnimy wtedy szczegóły współpracy i wynagrodzenie dla Ciebie.


Dla tych, którzy lubią zapoznać się wcześniej z technicznymi kwestami budynku, pozostawiam dokładny opis poniżej:
- Budynek w którym znajduje się restauracja i pokoje na wynajem powstał w 1998 roku. Następnie w 2012 roku dobudowano salę balową. 
- Ściany zewnętrzne starszej części mają grubość 43 cm (od wewnątrz: cegła ceramiczna pełna 25 cm, styropian 6 cm i cegła ceramiczna kratówka 12 cm). Ściany zewnętrzne sali balowej w podobnej konstrukcji (od wewnątrz: pustak gazobetonowy 24 cm, styropian 6 cm, dylatacja i cegła klinkierowa 12 cm lub cegła ceramiczna 12 cm)
- Dach pokryty dachówką ceramiczną i ocieplony wełną mineralną
- Okna drewniane
Ogrzewanie budynku hybrydowe (pompa ciepła i piec olejowy). W sali balowej ogrzewanie podłogowe, a w pozostałej części kaloryfery.
- Woda z sieci gminnej. Dla całego budynku zamontowano zmiękczacz wody. Ścieki odprowadzane do szamba o pojemności 21 m3. Z tyłu nieruchomości, tam gdzie fotowoltaika, znajduje się druga brama wjazdowa, która jest wykorzystywana podczas opróżniania zbiornika. 
- Piec w kuchni firmy Rational, a reszta sprzętów Fagora
Fotowoltaika 40KW zamontowana jeszcze przez zmianą przepisów i rozliczana na zasadzie 70/30, czyli cała wytworzona energia trafia do sieci i przez rok można wykorzystać z niej 70%.

Informacje ogólne

rodzaj budynku dom jednorodzinny
powierzchnia całkowita 739,7700
ogrzewanie pompa ciepła
klimatyzacja tak
dojazd asfalt
mozliwosc parkowania tak
własny parking nie
sasiedztwo las, luźna zabudowa
ilość pokoi 0
piętro parter
wysokość pomieszczeń 0
rok budowy 1998
niepełnosprawni tak
plac zabaw tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1701831605

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Grudziądz (gw)
53.400731
18.73872
0
3
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta