Emka

Dom Wąbrzeźno. Praktyczny dom 100m od rynku-DS-5365

SPRZEDAŻ
Price

CENA
420 000 zł

Dom Wąbrzeźno. Praktyczny dom 100m od rynku-DS-5365

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Wąbrzeźno, Ojca Bernarda

Area

POWIERZCHNIA
111.0 m²

Rooms

POKOJE
3

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1653033611
Address

ADRES
Wąbrzeźno, Ojca Bernarda

Area

POWIERZCHNIA
111.0 m²

Rooms

POKOJE
3

Opis

Szukasz domu położonego w centrum miasta?
Potrzebujesz dużego budynku gospodarczego?
A co jeśli, zaproponuje Ci nieruchomość będącą połączeniem obu tych elementów? 


Oferowany dom położony jest przy ul. Ojca Bernarda 7 w centrum Wąbrzeźna. Zaledwie 100 m od rynku. Takie położenie sprawia, że poza codzienną łatwością załatwienia wszystkich spraw, jest tu też możliwość prowadzenia działalności gospodarczej. 

Dom i budynek gospodarczy:
Dom powstał w latach 60. Jego powierzchnia to ok 111 m2. Układ domu zapewnia komfort mieszkania nawet dwóch rodzin. Jest częściowo podpiwniczony. W piwnicy znajduję się piec węglowy oraz duże pomieszczenie na opał. 
Budynek gospodarczy powstał również w latach 60. Powierzchnia to ok 95 m2. Znajduję się tutaj kilka pomieszczeń, które świetnie sprawdzą się np. jako warsztat samochodowy. 
Oba budynki wybudowane z pustaka. Dach pokrywa papa, wymieniona ok 8 lat temu. Kanalizacja miejska. Do domu w najbliższych miesiącach będzie doprowadzony gaz.
W galerii zdjęć znajduję się układ pomieszczeń obu budynków.

Dom wybudowano na praktycznej działce o powierzchni 357 m2.

Jeśli zainteresowała Cię ta nieruchomość, zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i będziemy mogli uzgodnić dogodny termin prezentacji nieruchomości.

Informacje ogólne

powierzchnia całkowita 111
powierzchnia działki 357
kształt działki prostokąt
kanalizacja tak
woda tak miejska
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
okna nowe pcv
dojazd asfalt
otoczenie zabudowa śródmiejska
ilość balkonów 1
ilość pokoi 3
garaż wolnostojący
podpiwniczenie czesciowe
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu papa
materiał konstrukcyjny pustak
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki płaska
stan prawny vir stanprawnydom 0
stan prawny gruntu własność

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1653033611

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Wąbrzeźno
Ojca Bernarda
53.27871
18.94801
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta