Emka

Dom Twarda Góra. Przestronny dom koło Nowego -DS-5263

SPRZEDAŻ
Price

CENA
445 000 zł

Dom Twarda Góra. Przestronny dom koło Nowego -DS-5263

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Twarda Góra, Twarda Góra

Area

POWIERZCHNIA
162.0 m²

Rooms

POKOJE
4

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1611075612
Address

ADRES
Twarda Góra, Twarda Góra

Area

POWIERZCHNIA
162.0 m²

Rooms

POKOJE
4

Opis


Szukasz przestronnego domu, w którym każdy z Twoich bliskich znajdzie miejsce dla siebie? Zależy Ci na dużej działce i tym, aby poza domem mieć jeszcze kilka budynków gospodarczych? Jeśli tak to czytaj dalej, może się okazać, że ten dom czeka właśnie na Ciebie.

Dom położony jest w miejscowości Twarda Góra (5 km od Nowego). Dokładny adres to ul. Twarda Góra 29. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się kilka domów jednorodzinnych i pola, także jeśli lubisz dużą pustą przestrzeń wokół to tutaj na pewno Ci się spodoba.

Dom:
Powierzchnia użytkowa domu to 162,8 m2. Natomiast całkowita z wliczoną powierzchnią piwnicy i strychu to 265,6 m2. Układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć.
Obok domu znajdują się dwa budynki gospodarcze. Ten znajdujący się zaraz obok domu ma powierzchnię ok 60 m2. Natomiast ten położony wzdłuż płotu ok 180 m2. Przestrzeń ta jest podzielona na 4 przestronne pomieszczenia.

Szczegóły budynku:
- wybudowany pod koniec lat 80.
- materiał budynku to pustak keramzytowy. Ściany mają grubość 38 cm. Składają się z jednej warstwy pustaka, dylatacji i drugiej warstwy. Obecnie budynek nie jest ocieplony, ale dzięki tak grubym murom, bardzo dobrze zachowuję ciepło wewnątrz.
- w całym domu kilka lat temu wymieniono wszystkie okna na nowe trzyszybowe okna PCV.
- dach domu jak i budynków gospodarczych pokryty eternitem.
- woda z sieci gminnej, a ścieki odprowadzane do dużego 2 komorowego szamba (gdy dom był użytkowany przez 5-osobową rodzinę to szambo trzeba było opróżniać raz na 2-3 miesiące)
- dom ogrzewany nowym piecem na ekogroszek z podajnikiem, zamontowanym w tym roku.

Atuty:
- Przestronna i jednocześnie praktyczna działka. Dom położony jest na działce o powierzchni 2500 m2. Na takiej przestrzeni znajdzie się miejsce na wszystko, od grilla, po boisko do gry w piłkę z dziećmi czy miejsce do prowadzenia firmy, a jednocześnie nie jest to wielki teren, którego samo koszenie zajęłoby cały weekend.
- Częściowo po remoncie. Dom jak widać na zdjęciach wymaga trochę pracy, aby przywrócić mu dawny blask, ale obecni właściciele wykonali już część kosztownych prac takich jak wymiana wszystkich okien czy zamontowanie nowego pieca.
- Świetnie miejsce zarówno do życia z rodziną jak i do prowadzenia firmy. Położenie domu przy drodze i duże budynki gospodarcze będą świetnym rozwiązaniem, jeśli planujesz prowadzenie swojej działalności zaraz przy domu. Natomiast gdyby interesowało Cię korzystanie z tej nieruchomości, po prostu jako miejsca gdzie będzie Ci się przyjemnie żyło z rodziną, to zawsze możesz usunąć część zabudowań gospodarczych i stworzyć np. swój wymarzony ogród lub co tylko podpowie Ci wyobraźnia.

Jeśli spodobał Ci się ten dom i czujesz, że takiej nieruchomości właśnie szukasz, to zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i będziemy mogli umówić termin prezentacji.

Marek Niewiński numer tel. 692 856 982

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 162,80
powierzchnia działki 2500,00
kanalizacja szambo
woda tak miejska
gaz brak
ogrzewanie własne dla budynku
prad tak
okna nowe pcv
dojazd asfalt
otoczenie luźna zabudowa
ilość balkonów 2
ilość pokoi 4
podpiwniczenie tak
wysokość pomieszczeń 0,00
materiał konstrukcyjny pustak
rok budowy 1987
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki płaska
pozwolenie na użytkowanie tak
stan prawny własność
stan prawny dom wlasnosc
stan prawny gruntu własność
ogrodzenie działki siatka

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1611075612

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Twarda Góra
Twarda Góra
53.67796
18.67184
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta