Emka

Dom Świecie. Nowy dom parterowy pod lasem-DS-5382

SPRZEDAŻ
Price

CENA
650 000 zł

Dom Świecie. Nowy dom parterowy pod lasem-DS-5382

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Świecie m., Terespol Pomorski, Polna

Area

POWIERZCHNIA
132.0 m²

Rooms

POKOJE
4

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1670533209
Address

ADRES
Świecie m., Terespol Pomorski, Polna

Area

POWIERZCHNIA
132.0 m²

Rooms

POKOJE
4

OpisSzukasz nowego domu, do którego można się od razu wprowadzić? Zależy Ci na praktycznej nieruchomości, w której Ty i Twoi bliscy będziecie mogli po prostu wygodnie mieszkać?
Jeśli tak, to czytaj dalej, a przekonasz się czy ten dom jest idealny właśnie dla Ciebie.

Lokalizacja:
Dom położony jest na obrzeżach Świecia w miejscowości Terespol Pomorski przy ul. Polnej. Dokładna lokalizacja wskazana jest na mapie, na dole ogłoszenia. Działka nr. 20/5. W bliskim sąsiedztwie znajduje się Szkoła Podstawowa, kościół i sklep Dino, a zaraz obok domu rozpoczynają się rozległe tereny leśne. Dodatkowo dom położony jest blisko drogi, którą w kilka minut dojedziesz do Świecia.

Dom:
Oferowany dom to całkowicie nowa nieruchomość. Obecny właściciel jest na etapie składania dokumentów do odbioru budynku, także jeśli zależy Ci na nowym domu, a nie chcesz poświęcać czasu na załatwianie formalności związanych z budową, to tutaj dostaniesz gotowy dom z uregulowanym stanem prawnym. Jego powierzchnia użytkowa to 132,12 m2. Układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć. Jeśli podany wcześniej metraż będzie za mały to istnieje możliwość wykorzystania przestronnego poddasza i uzyskania w ten sposób dodatkowego pokoju lub przestrzeni magazynowej.

Szczegóły budynku:
- wybudowany z betonu komórkowego Ytong o grubości 24cm. Ocieplony 15 cm styropianu.
- dach pokryty blachodachówką. Strop ocieplony 30 cm wełny mineralnej.
- woda z sieci gminnej. Ścieki odprowadzane do przydomowej oczyszczalni.
- dom i woda ogrzewana piecem gazowym marki Viessmann. W sypialniach zastosowano kaloryfery, w pozostałych pomieszczeniach ogrzewanie podłogowe, a w łazienkach jedno i drugie. Gaz doprowadzony z butli. Dostawy gazu jak i dzierżawę butli obsługuje firma DragonGaz.
- okna PCV trzyszybowe
- przygotowana instalacja pod alarm i monitoring

Działka:
Dom powstał na praktycznej działce o powierzchni 1062 m2. Teren wokół domu jest jeszcze do zagospodarowania, ale został już uprzątnięty po budowie, co znacznie ułatwi wykonanie wszelkich prac.

Istnieje możliwość pozostawienia całego wyposażenia, za dopłatą. 

Jeśli zainteresował Cię ten dom i chcesz dowiedzieć się więcej lub zobaczyć go na żywo, to zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982. Chętnie odpowiem na wszystkie Twoje pytania i uzgodnimy dogodny termin prezentacji.
Marek Niewiński

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 132,1200
powierzchnia działki 1062
powierzchnia użytkowa 132,1200
cena m² powierzchni użytkowej 4919,7700
kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków
woda tak miejska
gaz własna butla
ogrzewanie gazowy piec dwufunkcyjny
prad tak
okna nowe pcv
ilość pokoi 4
podpiwniczenie nie
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny beton komórkowy
rok budowy 2022
stan budynku do wykończenia z zewnątrz
ukształtowanie działki płaska
stan prawny vir stanprawnydom 0
stan prawny gruntu własność
drzwi antywłamaniowe tak
ogrodzenie działki brak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1670533209

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Świecie m.
Polna
53.41644
18.35791
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta