Emka

Dom Sosnówka. Dom na dużej działce ze stawem-DS-5350

SPRZEDAŻ
Price

CENA
620 000 zł

Dom Sosnówka. Dom na dużej działce ze stawem-DS-5350

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Sosnówka, Sosnówka

Area

POWIERZCHNIA
142.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1653033611
Address

ADRES
Sosnówka, Sosnówka

Area

POWIERZCHNIA
142.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis


Szukasz przestronnego, rodzinnego domu i zależy Ci na dopasowaniu wnętrz dokładnie pod swój gust? 

Mam przyjemność zaprezentować Ci dom, który obecnie jest w trakcie budowy. Ogromnym plusem jest to, że obecni właściciele wykonali już większość prac i dzięki temu kupując taki dom oszczędzisz mnóstwo czasu i pieniędzy. Zwłaszcza w obecnych czasach, gdy ceny materiałów stale rosną.

Lokalizacja:
Dom położony jest w Sosnówce. Adres to Sosnówka 8, 86-302 Sosnówka (dokładna lokalizacja wskazana na mapie). To położenie jest świetne dla każdego, kto ceni sobie dużą niczym nie ograniczoną przestrzeń. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduję się tylko jeden dom mieszkalny i same pola. Dodatkowo dojazd do większego miasta, jak Grudziądz czy Chełmno to zaledwie kilkanaście minut.

Dom:
Powierzchnia użytkowa domu to 142,7 m2. Układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć. Jeśli chcesz obejrzeć film ze spaceru po nieruchomości, to napisz do mnie lub zadzwoń pod numer 692 856 982, wyślę wtedy link.
https://www.youtube.com/watch?v=8e4ciHDPHf8

Stan prawny:
Obecnie dom jest nieruchomością w trakcie budowy. Właściciele kupili starszy dom, który przebudowali, podnieśli dach, uzyskując użytkowe poddasze. Wymienili wszystkie instalacje, okna, szkielet i pokrycie dachu, rozbudowali taras i wykonali wiele innych prac. Oczywiście wszystko na podstawie pozwolenia na budowę, indywidualnego projektu i z prowadzonym na bieżąco dziennikiem budowy. Wszystkie dokumenty są do wglądu podczas prezentacji nieruchomości. Na ten moment zostało tylko zamontowanie pieca, wykończenie ścian i podłóg, zamontowanie drzwi i oświetlenia oraz oczywiście umeblowanie wnętrz.

Szczegóły techniczne:
- ściany zewnętrzne z czerwonej cegły z dylatacją o grubości 38 cm. Ocieplone styropianem 18 cm ściany szczytowe i 12 pozostałe.
- dach pokryty dachówką ceramiczną, ocieplony 20 cm wełny mineralnej
- okna PCV
- woda z sieci gminnej, a ścieki odprowadzane do szamba
- system alarmowy w całym domu
- rozprowadzona instalacja pod ogrzewanie podłogowe i grzejniki

Budynek gospodarczy:
Obecnie ma taki sam status prawny jak dom. Jednak jest on zbudowany od początku, na fundamentach starego budynku. Jego powierzchnia użytkowa to 83,5 m2. Przestrzeń ta podzielona jest na dwie części. Pierwsza to garaż o powierzchni 36 m2, a druga to pomieszczenie gospodarcze o powierzchni 47,5 m2. Ta druga część budynku może sprawdzić się również jako siłownia, pokój gier czy miejsce do spotkania ze znajomymi, jest tutaj zamontowany kominek, doprowadzona woda i wszystko co potrzeba żeby w komfortowy sposób wykorzystać to pomieszczenie. 

Działka:
Przestronna działka o powierzchni, aż 6000 m2 stanowi idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie dużą przestrzeń. Dodatkowo ogromnym plusem jest to, że cały teren jest już zagospodarowany, co praktycznie nie zdarza się przy zakupie domu w budowie. Znajduję się tutaj duży staw i pięknie rozwinięta roślinność. Cały teren jest ogrodzony, a podjazd przed domem i budynkiem gospodarczym jest wyłożony kostką.

Ta nieruchomość ma jeszcze mnóstwo plusów, których nie sposób opisać w ogłoszeniu. Dlatego serdecznie zapraszam Cię na prezentacje, na której zdradzę Ci więcej szczegółów i odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982, a uzgodnimy dogodny termin spotkania.


 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 142,7000
powierzchnia działki 6000
kształt działki prostokąt
instalacje wymienione
kanalizacja szambo
woda tak miejska
gaz brak
prad tak
okna nowe pcv
otoczenie luźna zabudowa
ilość balkonów 1
ilość pokoi 5
ilość tarasow 1
garaż wolnostojący
wysokość pomieszczeń 0
stan budynku do wykończenia wewnątrz
zagospodarowanie działki zagospodarowana
stan prawny vir stanprawnydom 0
stan prawny gruntu własność
alarm tak
ogrodzenie tak
ogrodzenie działki siatka
taras taras duży
balkon duży

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1653033611

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Sosnówka
Sosnówka
53.41542
18.64031
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta