Emka

Dom Mały Rudnik. Kilkuletni dom blisko Grudziądza-DS-5217

SPRZEDAŻ
Price

CENA
519 000 zł

Dom Mały Rudnik. Kilkuletni dom blisko Grudziądza-DS-5217

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Mały Rudnik, Mały Rudnik

Area

POWIERZCHNIA
114.0 m²

Rooms

POKOJE
4

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1611075612
Address

ADRES
Mały Rudnik, Mały Rudnik

Area

POWIERZCHNIA
114.0 m²

Rooms

POKOJE
4

Opis





DOM ZAREZERWOWANY


Szukasz nowoczesnego i gotowego do wprowadzenia domu, położonego blisko Grudziądza? Jeśli tak, to ta nieruchomość z pewnością Cię zainteresuje :)

Lokalizacja:
Dom znajduję się w niewielkiej miejscowości Mały Rudnik położonej zaledwie kilka kilometrów od granicy Grudziądza. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się tylko pola i inne domy jednorodzinne. Taka lokalizacja sprawia, że ten dom z pewnością przypadnie do gustu każdemu kto ma dość zgiełku miasta, a jednocześnie dalej chce mieć możliwość łatwego i komfortowego dojazdu do centrum.

Dom:
Powierzchnia całkowita domu to ok 114 m2 (dokładny układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć). Dodatkowo nad częścią mieszkalną znajduję się poddasze. Taka wielkość domu to idealne rozwiązanie jeśli pragniesz mieć sporo miejsca na wszystkie swoje "skarby", a jednocześnie nie chcesz spędzać całych weekendów na sprzątaniu 200 metrowej nieruchomości.

Szczegóły budynku:
- dom oddany do użytku w grudniu 2015 roku
- budynek wybudowany w konstrukcji szkieletowej 
- woda z sieci gminnej. Ścieki odprowadzane do przydomowej oczyszczalni.
- dom ogrzewany elektrycznym ogrzewaniem podłogowym (podczas zimy rachunki za prąd wynoszą ok 400zł/mc co jest kwotą porównywalną z normalnymi kosztami ogrzewania np. piecem węglowym czy gazowym)
- dodatkową możliwością ogrzania domu jest kominek znajdujący się w salonie, co prawda nie ma on rozprowadzenia, ale metraż domu sprawia, że ciepło i tak rozchodzi się do wszystkich pomieszczeń.

Atuty:
- Praktyczna działka. Dom został wybudowany na działce o powierzchni 985 m2. Taka powierzchnia jest bardzo praktycznym rozwiązaniem, ponieważ jest tu wystarczająco dużo miejsca żeby móc w komfortowy sposób wypocząć, a jednocześnie dzięki jej wielkości i tym jak obecnie jest zagospodarowana, wymaga minimalnego nakładu pracy, aby wciąż wyglądać świetnie.
- Spokój i cisza. Dom położony jest w bardzo spokojnej okolicy. Dużym plusem jest to, że część wypoczynkowa ogrodu jest w pełni osłonięta otaczającą działkę roślinnością, także gdy najdzie Cię ochota by odpocząć na tarasie lub w ogrodzie to będziesz mieć przy tym pełną prywatność.
- Gotowy do wprowadzenia. Ogromnym atutem kupowania domu, który ma tylko kilka lat jest to, że zazwyczaj nie wymaga on żadnych prac przed wprowadzeniem i tak też jest w przypadku tej nieruchomości. Jednocześnie, kupując taki dom masz spokój i pewność, że budynek został wybudowany zgodnie ze sztuką i jest wolny od jakichkolwiek wad. Po prostu gdyby takie były to po kilku latach już byłoby je widać.
- Dom za niecałe 100 zł miesięcznie. Jeśli podoba Ci się wizja płacenia za dom kilkudziesięciu złotych miesięcznie przez cały rok to ta nieruchomość tym bardziej powinna Ci się spodobać, ponieważ daje właśnie taką możliwość. Dzięki temu, że zastosowano tutaj ogrzewanie elektryczne istnieje możliwość zredukowania kosztów ogrzania do zera, poprzez zamontowanie paneli fotowoltaicznych. Obecnie na tę technologie jest wiele dofinansowań oraz możliwości wykonania całej instalacji o wiele taniej niż jest to przedstawiane przez wiele firm. Fotowoltaika jest technologią bardzo przyszłościową i właśnie dzięki niej możesz mieć swój prawie darmowy dom :)

Ten dom to nieruchomość z mnóstwem możliwości i jeszcze większą liczbą atutów i nie sposób spisać ich wszystkich w jednym ogłoszeniu. Dlatego serdecznie zapraszam Cię na prezentację, na której zdradzę Ci więcej szczegółów oraz odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982, a uzgodnimy dogodny termin spotkania.

Marek Niewiński

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 114,00
powierzchnia działki 985,00
kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków
woda tak miejska
ogrzewanie podłogowe
prad tak
okna nowe pcv
dojazd asfalt
otoczenie luźna zabudowa
ilość pokoi 4
ilość tarasow 1
garaż w budynku
podpiwniczenie nie
wysokość pomieszczeń 0,00
pokrycie dachu blachodachówka
rok budowy 2015
stan wybudowania pod klucz
stan budynku do zamieszkania
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki płaska
stan prawny własność
stan prawny dom wlasnosc
stan prawny gruntu własność
taras taras duży

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1611075612

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Mały Rudnik
Mały Rudnik
53.40584
18.69673
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta