Emka

Dom Lulkowo. Nowoczesny dom z 2019 roku-DS-5363

SPRZEDAŻ
Price

CENA
1 150 000 zł

Dom Lulkowo. Nowoczesny dom z 2019 roku-DS-5363

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Lulkowo, Daleka

Area

POWIERZCHNIA
182.0 m²

Rooms

POKOJE
4

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1680141613
Address

ADRES
Lulkowo, Daleka

Area

POWIERZCHNIA
182.0 m²

Rooms

POKOJE
4

Opis

Dom zarezerwowany do 31.10.2022


Szukasz kilkuletniego, nowoczesnego domu, położonego na kameralnym osiedlu, zaledwie kilkanaście minut od Torunia? Jeśli tak, to czytaj dalej, ten dom na pewno przypadnie Ci do gustu.

Lokalizacja:
Dom położony jest na skraju kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Lulkowie. Dokładny adres to ul. Daleka 17, 87-148 Lulkowo. Jeśli zależy Ci na dobrym dojeździe do Torunia, a jednocześnie cenisz sobie spokój i dużą otwartą przestrzeń, to tutaj powinno Ci się spodobać. W bezpośrednim sąsiedztwie domu, są tylko inne domy jednorodzinne i pola.

Dom:
Budynek został oddany do użytku w listopadzie 2019 roku. Jest to więc praktycznie nowy dom, gotowy do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Jego powierzchnia to 182,15 m2 (układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć). Przestrzeń w domu została tak zaprojektowana, aby każdy z domowników miał swoją przestrzeń i prywatność. 

Szczegóły budynku:
- dom wybudowany jest z silikatu. Jest to świetny materiał, który ma o wiele lepsze parametry wytrzymałości i izolacji akustycznej od powszechnie stosowanego betonu komórkowego. Ściany domu zostały dodatkowo ocieplone 20 cm styropianu grafitowego.
- dach pokryty blachą trapezową, ocieplony wełną mineralną o grubości 40 cm
- dom ogrzewany nowoczesnym i ekonomicznym piecem gazowym firmy Vaillant. W całym domu zostało rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, a w łazienkach na piętrze zamontowano jeszcze dodatkowo kaloryfery
- woda z sieci gminnej. Ścieki odprowadzane do przydomowej oczyszczalni.
- trzyszybowe okna aluminiowe

Atuty:
- Praktyczna działka. Dom wybudowano na działce o powierzchni 1189 m2. Jest to na tyle duża przestrzeń, że swobodnie udało się tutaj zmieścić duży podjazd przed domem, dwa przestronne tarasy i niewielki plac zabaw. Cały teren jest ogrodzony, a brama wjazdowa jak i ta od garażu są automatyczne. 
- Nowoczesny i komfortowy. W domu zastosowano wiele technologii, które w znaczący sposób podnoszą komfort życia. Jest tutaj mnóstwo przydatnych rozwiązań jak np.:
- klimatyzacja na parterze i piętrze
- wentylacja mechaniczna z rekuperacją, dzięki której powietrze w domu zawsze jest świeże, a rachunki za ogrzewanie znacznie mniejsze
- instalacja alarmowa oraz kamery na zewnątrz domu
- odkurzacz centralny (bez armatury)
- zmiękczacz i filtr wody

Ten dom skrywa w sobie jeszcze wiele ciekawych rozwiązań, ale nie sposób spisać ich wszystkich w ogłoszeniu. Dlatego serdecznie zapraszam Cię na prezentacje tej wyjątkowej nieruchomości, na której zdradzę Ci jeszcze więcej atutów i chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982, a uzgodnimy dogodny termin spotkania. 
 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 182,1500
powierzchnia działki 1189
kształt działki prostokąt
kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków
woda tak miejska
gaz tak miejski
ogrzewanie gazowy piec dwufunkcyjny
prad tak
klimatyzacja tak
okna aluminiowe
ilość pokoi 4
ilość sypialni 3
garaż w budynku
podpiwniczenie nie
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu blacha
materiał konstrukcyjny silikat
rok budowy 2019
stan budynku do zamieszkania
ukształtowanie działki płaska
stan prawny vir stanprawnydom 0
stan prawny gruntu własność
alarm tak
drzwi antywłamaniowe tak
ogrodzenie tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1680141613

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Lulkowo
Daleka
53.09735
18.60551
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta