Emka

Dom jednorodzinny, miejsce na działalność Chełmża-DS-5139

SPRZEDAŻ
Price

CENA
459 000 zł

Dom jednorodzinny, miejsce na działalność Chełmża-DS-5139

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Chełmża, Piastowska

Area

POWIERZCHNIA
160.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Tomasz Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1600480814
Address

ADRES
Chełmża, Piastowska

Area

POWIERZCHNIA
160.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis

Szukasz nieruchomości do zamieszkania i prowadzenia działalności? A może chcesz tylko mieszkać? Możesz czerpać dodatkowy dochód z wynajmu przestrzeni gospodarczej! 

Na sprzedaż zabudowana działka o powierzchni 1102m2 położona w Chełmży przy ul. Piastowskiej 4. Bardzo dobra lokalizacja- utwardzony dojazd, otoczenie domów jednorodzinnych, dobra komunikacja, spokój i cisza. 

Na działce znajduję się piętrowy, całkowicie podpiwniczony dom z lat osiemdziesiątych. Powierzchnia użytkowa to ok 160m2 plus podpiwniczenie. 
Dom składa się z:
Piwnicy w której znajdziemy kotłownie, pralnie oraz kilka pomieszczeń gospodarczych
Parter to oddzielna kuchnia w zabudowie, dwa pokoje oraz łazienka z prysznicem
Piętro to trzy sypialnie oraz łazienka z wanną

Całość domu utrzymana w bardzo dobrym stanie. Ogrzewanie piec na ekogroszek z podajnikiem, okna PCV w całym domu. Dach wyremontowany 4 lata temu. Wszystkie instalacje sprawne!

Atutem jest solidna konstrukcja domu. Ściany trójwarstwowe (pustak+ ocieplenie wewnątrz + pół pustaka na ścianie zewnętrznej). Dom jest bardzo ciepły, suchy i w bardzo dobrej kondycji. 

Ogromnym atutem nieruchomości są pomieszczenie gospodarcze znajdujące się obok domu. Jest to kompleks o powierzchni ok 300m2 do wykorzystania pod dowolną działalność gospodarczą. Pomieszczenia są w bardzo dobrym stanie technicznym. Znajduję się tam także zaplecze sanitarne, które można przeznaczyć pod dodatkową część mieszkalną. Posiadają doprowadzony prąd trójfazowy oraz wodę. Przestrzeń przed budynkami utwardzona kostką. 

Media na działce:
-woda
-kanalizacja
-gaz 
-prąd

Jeśli szukasz nieruchomości z dużym potencjałem wszelakiego jej wykorzystanie to właśnie ją znalazłeś. Nieruchomość poprzez jej położenie, układ i zabudowania daje mnóstwo możliwości wykorzystania przestrzeni pod działalność gospodarczą lub cele mieszkaniowe nawet dla kilku rodzin. 

POLECAM
Tomasz Niewiński
Licencjonowany Pośrednik w Obrocie Nieruchomościami nr 22179
Emka Nieruchomości
tel 609 222 966

 

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 160
powierzchnia działki 1102
kanalizacja tak
woda tak miejska
gaz tak miejski
prad tak
okna nowe pcv
dojazd asfalt
otoczenie działki zabudowane
ilość lazienek 2
ilość pokoi 5
garaż wolnostojący
podpiwniczenie tak
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu papa termozgrzewalna
materiał konstrukcyjny beton komórkowy
rok budowy 1980
stan prawny vir stanprawnydom 0

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1600480814

Tomasz Niewiński

Tel. 609 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Chełmża
Piastowska
53.18125
18.59155
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup