Emka

Dom Biały Bór. Nowoczesny dom z 2017 roku-DS-5381

SPRZEDAŻ
Price

CENA
808 000 zł

Dom Biały Bór. Nowoczesny dom z 2017 roku-DS-5381

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Grudziądz, Biały Bór, Biały Bór

Area

POWIERZCHNIA
207.0 m²

Rooms

POKOJE
6

OPIEKUN OFERTY

Marek Niewiński Zadzwoń
Niewi%c5%84ski?1670540404
Address

ADRES
Grudziądz, Biały Bór, Biały Bór

Area

POWIERZCHNIA
207.0 m²

Rooms

POKOJE
6

Opis


Szukasz nowoczesnego domu położonego na obrzeżach Grudziądza? Takiego, do którego wprowadzisz się bez żadnych dodatkowych prac i kosztów? Jeśli tak, to mam przyjemność zaprezentować Ci dom, który z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Lokalizacja:
Dom położony jest w Białym Borze koło Grudziądza. Dokładny adres to Biały Bór 121A, 86-302 Biały Bór. Z tego miejsca można bardzo szybko dojechać do centrum miasta, a jednocześnie kilka kilometrów stąd rozpoczynają się rozległe tereny leśne, które sprawdzą się idealne podczas spaceru, czy wycieczki rowerowej. 

Dom:
Budynek powstał w 2017 roku. Wcześniej w tym miejscu wybudowany był niewielki budynek z 2005 roku, który został rozbudowany. Ze starej konstrukcji wykorzystano tylko fundamenty i ściany. Dzięki temu, obecnie istniejący dom to praktycznie nowa nieruchomość. Jego powierzchnia użytkowa to 159,17 m2. Dokładny układ pomieszczeń znajduję się w galerii zdjęć. Jeśli podany powyżej metraż będzie za mały to istnieje możliwość zaadoptowania poddasza i uzyskania w ten sposób kolejnego przestronnego pokoju.

Szczegóły budynku:
- wybudowany z suporeksu 24 cm, ocieplony 15 cm styropianu
- bardzo mocna i stabilna konstrukcja dachu (deskowanie, papa, blachodachówka). Strop ocieplony 30 cm wełny mineralnej
- dom ogrzewany kilkuletnim piecem na pellet z podajnikiem. W całym domu zastosowano ogrzewanie podłogowe.
- woda z sieci gminnej. Ścieki odprowadzane do przydomowej oczyszczalni. Jest tutaj też własne ujęcie wody do podlewania ogrodu. 
- zmiękczacz i filtr wody podpięty pod całą instalacje
- okna PCV z automatycznymi roletami zewnętrznymi 
- instalacja alarmowa

Garaż:
Obok domu znajduję się duży garaż o powierzchni 48,1 m2. Dodatkowo nad garażem jest przestronne poddasze. Taka przestrzeń gwarantuje wystarczająco dużo miejsca dla samochodów, sprzętów ogrodowych i innych "skarbów", a jednocześnie daje możliwość prowadzenia tutaj np. warsztatu samochodowego czy jakiejkolwiek innej firmy.

Działka:
Dom powstał na praktycznej działce o powierzchni 1158 m2. Cały teren jest ogrodzony, wjazd stanowi brama automatyczna. Od strony drogi zamontowano panele dźwiękochłonne. Ogród został zagospodarowany w bardzo przemyślany sposób, jest tutaj duży podjazd wyłożony kostką, przestronny taras, liczne drzewa iglaste oraz tuje. Całość świetnie się prezentuje, a jednocześnie nie wymaga dużej ilości pracy w ogrodzie.

Jednym z ogromnych atutów tego domu jest to, że jest on obecnie w idealnym stanie. Można się tutaj od razu wprowadzić i cieszyć nowocześnie urządzonym wnętrzem i praktycznym ogrodem. Z pewnością jest to jeden z tych domów, które po prostu trzeba zobaczyć. Dlatego jeśli zainteresowała Cię ta nieruchomość, zadzwoń do mnie pod numer 692 856 982, a uzgodnimy dogodny termin spotkania, na którym przekonasz się, czy ten dom jest idealny właśnie dla Ciebie.

Marek Niewiński numer tel. 692 856 982

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 207,2700
powierzchnia działki 1158
kanalizacja przydomowa oczyszczalnia ścieków
woda tak miejska
ogrzewanie podłogowe
prad tak
okna nowe pcv
dojazd asfalt
otoczenie działki zabudowane
ilość pokoi 6
ilość tarasow 1
garaż na dwa samochody
podpiwniczenie nie
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny beton komórkowy
rok budowy 2017
stan budynku do zamieszkania
zagospodarowanie działki zagospodarowana
ukształtowanie działki płaska
stan prawny vir stanprawnydom 0
stan prawny gruntu własność
alarm tak
drzwi antywłamaniowe tak
ogrodzenie tak
rolety antywłamaniowe tak
taras taras duży

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Niewi%c5%84ski?1670540404

Marek Niewiński

Tel. 692 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Grudziądz
Biały Bór
53.41837
18.72112
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta