Emka

Dochodowy pensjonat w Beskidach-DS-5065

SPRZEDAŻ
Price

CENA
459 000 zł

Dochodowy pensjonat w Beskidach-DS-5065

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Jeleśnia, Jana Kazimierza

Area

POWIERZCHNIA
263.0 m²

Rooms

POKOJE
8

OPIEKUN OFERTY

Anna Żurańska Zadzwoń
%c5%bbura%c5%84ska?1600480814
Address

ADRES
Jeleśnia, Jana Kazimierza

Area

POWIERZCHNIA
263.0 m²

Rooms

POKOJE
8

Opis

Jeśli szukasz atrakcyjnego miejsca do zamieszkania w górach, a dodatkowo zależy Ci na inwestycji, która zapewni Ci stabilne źródło dochodu to jest idealna oferta dla Ciebie!


Oferowana nieruchomość znajduje się w turystycznej miejscowości Jeleśnia przy ul. Jana Kazimierza.

Ogromnym atutem tej nieruchomości jest lokalizacja. Położenie w bliskiej odległości od wyciągów narciarskich w Korbielowie oraz Szczyrku gwarantuje napływ turystów w sezonie zimowym.  Mnóstwo lasów , zieleni i pięknych szlaków turystycznych w okolicy, z kolei przyciągnie w sezonie letnim miłośników wędrówek górskich. Dodatkową atrakcją jest bliskość granicy ze Słowacją ( a stąd już blisko do basenów termalnych oraz innych atrakcji)

Jest to rewelacyjne rozwiązanie dla osób chcących mieszkać oraz prowadzić własny, dochodowy biznes w tym samym miejscu ponieważ pensjonat posiada trzy niezależne apartamenty, co gwarantuje intymność i spokój zarówno właścicielom, jak i gościom.

Na nieruchomość o powierzchni 263m składają się:

- dwupoziomowy apartament o powierzchni 100 m2, w którym znajdziemy: salon, kuchnię i trzy pokoje oraz łazienkę. Jest on wyremontowany, przygotowany i wyposażony na noclegi dla 12 osób.

- drugi apartament o powierzchni 50 m2 składa się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki, po generalnym remoncie (wymienione w tej części zostały: instalacja wodno-kanalizacyjna, okna oraz drzwi)

- na parterze znajduje się apartament o powierzchni 70 m2 do urządzenia.
 
Pensjonat jest podpiwniczony i posiada dwa garaże.

W grudniu 2018 roku został zakupiony nowy piec na ekogroszek z podajnikiem oraz nowy bojler 300l

Pensjonat posiada własne ujęcie wody ze studni, co jest bardzo ekonomicznym rozwiązaniem przy tego typu działalności. Studnia w tym sezonie była czyszczona oraz została wymieniona pompa. Istnieje również możliwość podpięcia się do wody miejskiej (jest wykonane przyłącze)

Ogromnym atutem jest także fakt, że nieruchomość jest sprzedawana z pełnym wyposażeniem widocznym na zdjęciach, co pozwoli na natychmiastowe rozpoczęcie działalności nowemu właścicielowi.

Szczegóły budynku:

- powierzchnia działki 263m
- kanalizacja gminna oraz własna studnia głębinowa
- ogrzewanie nowym piecem z podajnikiem (ogrzewa budynek oraz wodę- nowy bojler 300l)
- działka w całości ogrodzona
- trzy niezależne apartamenty
- dwa garaże
- wyposażenie w cenie nieruchomości                                                                                                              - dojazd do posesji drogą asfaltową (regularnie odśnieżaną w sezonie zimowym)

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację:)

Anna Żurańska
tel. 570 208 975

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 263
powierzchnia działki 410
powierzchnia użytkowa 263
kształt działki prostokąt
kanalizacja tak
woda tak własna
gaz brak
ogrzewanie piecowe
prad na działce
okna częściowo wymienione
dojazd asfalt
komunikacja autobus podmiejski, bus
otoczenie działki zabudowane
ilość pokoi 8
garaż na dwa samochody
podpiwniczenie tak
wysokość pomieszczeń 0
pokrycie dachu blacha
materiał konstrukcyjny cegła pełna
stan budynku do zamieszkania
zagospodarowanie działki zagospodarowana
pozwolenie na użytkowanie tak
stan prawny własność
stan prawny dom wlasnosc
stan prawny gruntu własność
obciążenia hipoteka na rzecz banku
ogrodzenie działki drewniane
taras taras duży
balkon loggia

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
%c5%bbura%c5%84ska?1600480814

Anna Żurańska

Tel. 570 Wyświetl numer


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Jeleśnia
Jana Kazimierza
49.631154
19.33306
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Baner popup