Emka
Laureat Plebiscytu Orły Nieruchomości 2021 🏆

Bajkowa okolica, dom w cenie mieszkania-DS-5270

SPRZEDAŻ
Price

CENA
325 000 zł

Bajkowa okolica, dom w cenie mieszkania-DS-5270

SPRZEDAŻ
Address

ADRES
Turze, Pocztowa

Area

POWIERZCHNIA
180.0 m²

Rooms

POKOJE
5

OPIEKUN OFERTY

Krystian Sukiennik Zadzwoń
Sukiennik?1614416404
Address

ADRES
Turze, Pocztowa

Area

POWIERZCHNIA
180.0 m²

Rooms

POKOJE
5

Opis

Szukasz domu dla swojej rodziny, który ma do zaoferowania duży ogród, widoki na przyrodę z okien? A może zależy Ci na ciszy i spokoju niedaleko od dużych miast? Ta oferta spełnia te kryteria i uwaga: jest w cenie średniego mieszkania w Gdańsku!
 
Dom o powierzchni użytkowej 120m2 znajduje się w Turzach, przy ul. Pocztowej.
Turze to mała miejscowość w gminie Tczew przy drodze nr DW224. 
Lokalizacja jest chętnie zabudowywana z racji bliskości do Tczewa, Trójmiasta i Starogardu Gdańskiego. Do centrum Gdańska jest 30 min spokojnej jazdy samochodem. Okolica jest malownicza. Dokoła są pola, lasy i duże jezioro Damaszka. 
Dom został wybudowany w tym roku w technologii drewnianej. Nowoczesna konstrukcja, o której można pisać wiele ma kilka najważniejszych atutów: brak wilgoci, brak kurzu, ogrzewanie podłogowe i solidna konstrukcja. Domy drewniane w Polsce to dosyć droga inwestycja i jej przewaga nad konstrukcją murowaną to przede wszystkim ekologia. Jest to temat dosyć długi i każdy, kto jest zainteresowany może sprawdzić w internecie specyfikacje takich domów lub zadzwonić, a udzielę wszelkich informacji. 
Działka ma około 800 m2, jest pełna księga wieczysta, bez dziwnych wpisów i ograniczeń. Jest również pełna dokumentacja budowlana. Działka jest równa. Z zewnątrz dom jest kompletnie wykończony. Taras na piętrze widoczny na zdjęciach znajduje się od strony południowo-zachodniej. Z tyłu za domem nie ma innej zabudowy i plan zagospodarowania przestrzennego takiej możliwości nie przewiduje ze względu na uprawianą plantację kukurydzy.  W środku można ustawić schemat pomieszczeń dowolnie według własnego planu. Całość wykończenia została wyceniona na maksymalnie 100.000 zł pod klucz. Oznacza to, że aby dom był w pełni wykończony i urządzony w kuchnię oraz łazienki nie przekroczą Państwo kwoty 450.000 zł. 

W razie pytań i chęci obejrzenia domu zapraszam do kontaktu i prezentacji.
Krystian Sukiennik,
Emka Nieruchomości,
tel. 537476269

Informacje ogólne

rodzaj domu wolnostojący
powierzchnia całkowita 180
powierzchnia działki 754
powierzchnia użytkowa 120
cena m² powierzchni użytkowej 2708,3300
kształt działki kwadrat
instalacje wymienione
kanalizacja w ulicy
woda w ulicy
gaz w ulicy
ogrzewanie podłogowe
prad tak
docieplenie polistyren (styrodur)
okna nowe drewniane
internet tak
telefon tak
tv kablowa tak
dojazd droga utwardzona
dojazd opis dojazd od drogi 224 do ul. pocztowej
komunikacja autobus podmiejski
otoczenie luźna zabudowa
ilość pokoi 5
ilość sypialni 4
ilość tarasow 2
wysokość pomieszczeń 0
typ elewacji baranek
pokrycie dachu blachodachówka
materiał konstrukcyjny drewno
rok budowy 2020
stan wybudowania stan surowy zamknięty
stan budynku do wykończenia
zagospodarowanie działki niezagospodarowana
ukształtowanie działki płaska
pozwolenie na użytkowanie tak
stan prawny własność
stan prawny dom wlasnosc
obciążenia wpis w hipotece
drzwi antywłamaniowe tak
ogrodzenie działki brak
taras taras duży
balkon duży
nadaje się na biuro tak

Pokaż na mapie

Blurred map Blurred map small
Wszelkie podane przez Pośrednika informacje nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Sukiennik?1614416404

Krystian Sukiennik

Tel. 537 Wyświetl numer

Inne oferty agenta


Imię i nazwisko E-mail Telefon Wiadomość
Wyślij

Podobne oferty

Znajdziemy
Ci nowy dom

EMKA NIERUCHOMOŚCI
Emka expand
Oni nam zaufali
Turze
Pocztowa
54.09798
18.62913
0
1
Uwaga
Proszę uzupełnić adres E-mail lub numer telefonu.
Prosimy o zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
Kontakt z agentem
Pokaż więcej...
Pokaż mniej...
Ta strona wykorzystuje pliki cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie oraz akceptujesz naszą politykę prywatności.

Zamknij

Drogi Użytkowniku,

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. informujemy, że:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Emka Estate sp z o.o. z siedzibą w Bydgoszczy, nr KRS 0000558054, NIP 8792678347, kapitał zakładowy 50.000 zł.
  2. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu gromadzenia, przechowywania, udostępniania i usuwania w związku z realizacją obowiązków wynikających z łączących w/w spółkę z Panią/ Panem umów, przeprowadzenia postepowania rekrutacyjnego lub działań zmierzających do zawarcia umowy, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a, b, c, d ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.,
  3. Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych będą osoby fizyczne (np. potencjalni kontrahenci, notariusze itp.) i prawne (w tym pośrednika finansowego Open Finance S.A. z siedzibą w Warszawie), którym udostępnienie danych jest konieczne dla realizacji zawartej umowy lub wykonania działań zmierzających do jej zawarcia oraz do sprawdzenia Pana/Pani zdolności kredytowej.
  4. Państwa dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego,
  5. Pani/Pana dane będą przechowywane przez okres realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania negocjacji i rozmów w sprawie będącej przedmiotem wymiany korespondencji oraz w okresie 3 lat od dnia zakończenia realizacji zlecenia, przeprowadzenia rekrutacji, trwania tych negocjacji i rozmów. Nie dotyczy to okresów przechowywania tych danych ustalonych obowiązującymi przepisami prawa.
  6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (o ile przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano zgody przed jej cofnięciem,
  7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (PUODO), gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.
  8. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednak jednocześnie stanowi ono warunek umowny lub warunek zawarcia umowy lub prowadzenia dalszej korespondencji w określonej sprawie
× Popup group Zatrudnij agenta